تصمیمات ملانصرالدینی ستاد بحران/بحرانی که بحران سیستان را درک نکرد

 • کد خبر : 48336
 • ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۹:۲۴
تصمیمات ملانصرالدینی ستاد بحران/بحرانی که بحران سیستان را درک نکرد
سرما و یخبندان در روزهای گذشته شرایط منطقه سیستان را به سمت بحران هدایت کرد، شرایطی که برخی از مدیران بحرانی با ناآگاهی از آسیب به زیرساخت های مدارس و قطعی آب در روستاها، دانش آموزان را روانه مدرسه کردند

سرما و یخبندان در روزهای گذشته شرایط منطقه سیستان را به سمت بحران هدایت کرد، شرایطی که برخی از مدیران بحرانی با ناآگاهی از آسیب به زیرساخت های مدارس و قطعی آب در روستاها، دانش آموزان را روانه مدرسه کردند.

به گزارش گندم خبر، در دهه اخیر افرادی بر صندلی بحران تکیه زدند که هیچگونه تخصصی در این خصوص نداشته و یا با مفهوم بحران نا آشنا بوده اند و این ندانستن ها بارها به مردم نقاط مختلف آسیب وارد کرده است مانند نمونه می توان به تعطیلی مدارس و ادارات در شرایط طوفان های ۱۲۰ روزه اشاره کرد که بعد از راهی شدن این قشر به محل تحصیل و کار با تعطیلی روبه رو می شدند.

تصمیمات ملانصرالدینی ستاد بحران در یوم جاری بر عدم تعطیلی مدارس با توجه به آسیب رسیدن به برخی زیرساخت های لوله کشی و گرمایشی ، و افت فشار آب و قطعی آب در روستاهای سیستان به مدت ۱۳ ساعت از ساعت ۹ صبح باعث شد تا والدین به فرمان ناکارآمدی ستاد بحران اعتراض داشته باشند.

تعدادی از والدین شب گذشته با پیامک های غافلگیرانه با مضمون ذیل روبه رو شدند:

باسلام واحترام
والدین گرامی باتوجه به یخ زدگی لوله ها وقطع آب مدرسه وعدم روشن شدن شوفاژها ،لطفا دانش آموزان عزیز بالباس گرم ویک قمقمه آب خوردن ویک بطری آب جهت استفاده از سرویس بهداشتی همراه داشته باشند. با تشکر

نحوه مدیریت بحران در نقاط مختلف کشور متفاوت است در ترب جام مسئولان برای نجات مردم میجنگند و هر تصمیمی را برای برداشتن فشار از روی مردم انجام می دهند اما در سیستان و بلوچستان آن تصمیمی الویت دارد که فشار بر مردم را بیشتر کند.

امیدواریم جناب استاندار قلم در دست بگیرند و مدیرانی که با پست سازمانی تخصصشان غیر مرتبط است را سریعا جابه جا نمایند تا بیش از این مردم استان آسیب نبینند‌.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=48336

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. سلام خدا انشالله خبر ببینی بخدا مردیم
  نه آب داشتیم
  و سالن و کلاس مدرسه یخچال

  دیگه خسته شدیم توروخدا فردارو تعطیل کنین
  من سرما خوردم
  خدانگذره از مسیولین

 2. مسئولین سیستان اصلا هیچ چیز واسشون مهم نیست، و متاسفانه استاندار هم معلوم نیست کجای مجلس نشستن که این بی مسئولینی ها رو در حوزه‌ی مدیریت بحران و خدمات شهری و روستایی می‌بینن و عین خیالشونم نیست…

 3. لطفا مسولین فکر تامین گاز مردم باشند تا دغدغه های مردم کمتر شود ودست کلاه بردان کوتاه شود

 4. احسنت بر شما که درد دل ما والدین رو منعکس نمودید .واقعا که انسان از تصمیمات نابخردانه مسوولین این شهر دیگه مونده دو شاخ آهنی در بیاره.

 5. سلام جان جدت ما یخ زدیم
  ترو خدا کاری کنین همه پایه ها تعطیل بشه

 6. جان بچه هات بگو گندم خبر فردا تعطیل کنن
  بخدا بچه هامون کوچک بزرگ مریض میشن

  مسیولین تروخدااا

 7. تروخدا گندم خبر چرا ما دبیرستانی هانریم
  این سرما و بارون مگه واسه ما نیست