گندمــ پرس : با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش باران شدید در استان که با کاهش دما همراه خواهد بود  , جلسه شورای هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان در دفتر معاونت عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از مسئولین استانی از جمله مدیرکل هواشناسی استان , شهردار زاهدان […]

گندمــ پرس :

با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش باران شدید در استان که با کاهش دما همراه خواهد بود  , جلسه شورای هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان در دفتر معاونت عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از مسئولین استانی از جمله مدیرکل هواشناسی استان , شهردار زاهدان , معاون دفتر ستاد بحران استان و . . . تشکیل شد.

 

IMG_6329

 

دراین جلسه کرد معاون عمرانی استاندار بر آمادگی کامل تمامی دستگاههای اجرایی استان از جمله هلال احمر , اورژانس و . . . تاکید کرد.

مدیرکل هواشناسی استان نیز با توجه به بررسی نقشه های ماهواره ای و پیش بینی کاهش دما و بارش باران دراکثر نقاط استان , توصیه کرد هشدارهای لازم به مردم داده شود.

 

IMG_6354

 

درخصوص تعطیلی مدارس نیز مقرر شد : خبر قطعی دراین خصوص از طریق شبکه هامون و دراخبار ساعت 23 این شبکه به مردم اطلاع رسانی شود.

در پایان این جلسه به مردم توصیه شد دراین دو روز از سفرهای غیر ضروری خودداری نمایند و در جنوب استان نیز از توقف درکنار رودخانه ها خودداری نمایند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه