تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

تشکیل جلسه شورای هماهنگی اداره کل بحران استانداری + نظر شورا درخصوص تعطیلی مدارس!

  • کد خبر : 21671
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۷:۳۰
تشکیل جلسه شورای هماهنگی اداره کل بحران استانداری + نظر شورا درخصوص تعطیلی مدارس!

گندمــ پرس : با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش باران شدید در استان که با کاهش دما همراه خواهد بود  , جلسه شورای هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان در دفتر معاونت عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از مسئولین استانی از جمله مدیرکل هواشناسی استان , شهردار زاهدان […]

گندمــ پرس :

با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش باران شدید در استان که با کاهش دما همراه خواهد بود  , جلسه شورای هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان در دفتر معاونت عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از مسئولین استانی از جمله مدیرکل هواشناسی استان , شهردار زاهدان , معاون دفتر ستاد بحران استان و . . . تشکیل شد.

 

IMG_6329

 

دراین جلسه کرد معاون عمرانی استاندار بر آمادگی کامل تمامی دستگاههای اجرایی استان از جمله هلال احمر , اورژانس و . . . تاکید کرد.

مدیرکل هواشناسی استان نیز با توجه به بررسی نقشه های ماهواره ای و پیش بینی کاهش دما و بارش باران دراکثر نقاط استان , توصیه کرد هشدارهای لازم به مردم داده شود.

 

IMG_6354

 

درخصوص تعطیلی مدارس نیز مقرر شد : خبر قطعی دراین خصوص از طریق شبکه هامون و دراخبار ساعت 23 این شبکه به مردم اطلاع رسانی شود.

در پایان این جلسه به مردم توصیه شد دراین دو روز از سفرهای غیر ضروری خودداری نمایند و در جنوب استان نیز از توقف درکنار رودخانه ها خودداری نمایند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21671

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. سلام…..در استان میزشان را محکم گرفتند عملا اقدامات آنها در جنوب استان است از ترس و تبلیغات آنها در شمال استان است برای فریب اذهان عمومی…..

  2. ای کاش باران بیاید مهم نیست که مدارس را تعطیل کنند یا نه .ما برای آمدن باران لحظه شماری می کنیم و مشکلی هم اگر پیش بیاید تحمل می کنیم خدا کند که باران ببارد،خدا کند!!!

  3. باسلام ازمجموعه ستادبحران و همچنین برادراستادوفرهیخه باقر کرد کمال تشکر را داریم.خداوند حافظتان باشد.