گندمــــ پرس : جلسه ستاد بحران منطقه سیستان با تاکید استاندار محترم جهت بررسی مشکلات ناشی از طوفان و ریزگــردهــا با حضور غلامرضا اربابی مدیرکل دفتر مدیریت ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان، فــرمانداران شهرهای حوزه سیستان ، مــدیران کــل استان  و مدیران ادارات روز یکشنبه ساعت 20 در محـل فرمانداری ویژه شهرســتان زابل بــرگــزار […]

گندمــــ پرس : جلسه ستاد بحران منطقه سیستان با تاکید استاندار محترم جهت بررسی مشکلات ناشی از طوفان و ریزگــردهــا با حضور غلامرضا اربابی مدیرکل دفتر مدیریت ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان، فــرمانداران شهرهای حوزه سیستان ، مــدیران کــل استان  و مدیران ادارات روز یکشنبه ساعت 20 در محـل فرمانداری ویژه شهرســتان زابل بــرگــزار شد.

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۲۴۶

به گــزارش گندمــــ پرس ، به نقل از روابط عمومی فرمانداری زابل، هوشنگ ناظری در جلسه ستاد بحران منطقه سیستان گفت موضوع بادهای ۱۲۰ روزه و در پی آن وزش طوفان یک مقوله جدید نیست و همه  مدیران و مسئولان مرتبط باید تلاش کنند تا مردم کمترین مشکل را در مواقع بروز طوفان داشته باشند.

وی افزود : دستگاههای متولی به ویژه جمعیت حلال احمر تلاش کنند تا کالاهای مورد نیاز هر خانوار در مواقع طوفان با نظارت و حساسیت بیشتری در سطح شهر و روستاهای منطقه سیستان توزیع گردد.

فرماندار ویژه زابل با اشاره به لزوم خدمات رسانی دستگاههای اجرایی افزود : بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان یک نعمت است اما نباید با بی توجهی باعث شویم که وزش طوفان به یک معضل تبدیل شود و برای مردم مشکلات ایجاد کند.

 

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۳۰۱

مدیر کل ستاد بحران استانداری گفت : در دوسال اخیر به موضوع تالابهای منطقه سیستان توجه خاصی شده و تمامی مسئولان مصمم برای حل مشکل ریزگردها و معضلات آن در منطقه سیستان  هستند.

غلامرضا اربابی افزود : همه دستگاههای اجرایی مکلف به لزوم خدمات رسانی مناسب به مردم منطقه سیستان هستند و شهروندان منطقه فقط باید دغدغه ریزگردها را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه توزیع برق و آب مناسب از وظایف اصلی دستگاههای مرتبط می باشد، گفت: مردم نباید با مشکلات خارج از پدیده طوفان گرفتار باشند و این مرزبانان غیور شایسته خدمات مطلوب تری هستند.

 

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۳۴۷

دراین جلسه مدیران ادارات گزارشاتی از مشکلات موجود و خسارات ناشی از طوفان و ریزگردهـا ارائه نمودند. 

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۳۳۶

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه