تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 11 August , 2022

تکمیلی : تشکیل جلسه ستاد بحران منطقه سیستان در فرمانداری ویژه شهرستان زابــل

 • کد خبر : 26858
 • ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۳:۱۲
تکمیلی : تشکیل جلسه ستاد بحران منطقه سیستان در فرمانداری ویژه شهرستان زابــل

گندمــــ پرس : جلسه ستاد بحران منطقه سیستان با تاکید استاندار محترم جهت بررسی مشکلات ناشی از طوفان و ریزگــردهــا با حضور غلامرضا اربابی مدیرکل دفتر مدیریت ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان، فــرمانداران شهرهای حوزه سیستان ، مــدیران کــل استان  و مدیران ادارات روز یکشنبه ساعت 20 در محـل فرمانداری ویژه شهرســتان زابل بــرگــزار […]

گندمــــ پرس : جلسه ستاد بحران منطقه سیستان با تاکید استاندار محترم جهت بررسی مشکلات ناشی از طوفان و ریزگــردهــا با حضور غلامرضا اربابی مدیرکل دفتر مدیریت ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان، فــرمانداران شهرهای حوزه سیستان ، مــدیران کــل استان  و مدیران ادارات روز یکشنبه ساعت 20 در محـل فرمانداری ویژه شهرســتان زابل بــرگــزار شد.

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۲۴۶

به گــزارش گندمــــ پرس ، به نقل از روابط عمومی فرمانداری زابل، هوشنگ ناظری در جلسه ستاد بحران منطقه سیستان گفت موضوع بادهای ۱۲۰ روزه و در پی آن وزش طوفان یک مقوله جدید نیست و همه  مدیران و مسئولان مرتبط باید تلاش کنند تا مردم کمترین مشکل را در مواقع بروز طوفان داشته باشند.

وی افزود : دستگاههای متولی به ویژه جمعیت حلال احمر تلاش کنند تا کالاهای مورد نیاز هر خانوار در مواقع طوفان با نظارت و حساسیت بیشتری در سطح شهر و روستاهای منطقه سیستان توزیع گردد.

فرماندار ویژه زابل با اشاره به لزوم خدمات رسانی دستگاههای اجرایی افزود : بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان یک نعمت است اما نباید با بی توجهی باعث شویم که وزش طوفان به یک معضل تبدیل شود و برای مردم مشکلات ایجاد کند.

 

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۳۰۱

مدیر کل ستاد بحران استانداری گفت : در دوسال اخیر به موضوع تالابهای منطقه سیستان توجه خاصی شده و تمامی مسئولان مصمم برای حل مشکل ریزگردها و معضلات آن در منطقه سیستان  هستند.

غلامرضا اربابی افزود : همه دستگاههای اجرایی مکلف به لزوم خدمات رسانی مناسب به مردم منطقه سیستان هستند و شهروندان منطقه فقط باید دغدغه ریزگردها را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه توزیع برق و آب مناسب از وظایف اصلی دستگاههای مرتبط می باشد، گفت: مردم نباید با مشکلات خارج از پدیده طوفان گرفتار باشند و این مرزبانان غیور شایسته خدمات مطلوب تری هستند.

 

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۳۴۷

دراین جلسه مدیران ادارات گزارشاتی از مشکلات موجود و خسارات ناشی از طوفان و ریزگردهـا ارائه نمودند. 

۲۰۱۵۰۸۰۹_۲۱۲۳۳۶

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=26858

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 15در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۵
 1. ای کاش در اخبار نامی ازتشکیل جلسه ستاد بحران منطقه سیستان نمی بردندمثل نمک روی زخم ریختن است سال 93تیربرق،ترانس وسایر …………..براثر طوفان ازبین رفت کلی هزینه رفت وآمد بخشداری وفرمانداری و اداره برق نیمروز چند بار ملاقات بامهندس اربابی مدیر ستاد بحران آدرس به آقای رخشانی درپایان یک ریال دستگیر کشاورزان بیچاره نشد بلکه از جیب هم هزینه سامانهی خرابیها کردند هم رفت وآمدهای بیهوده مردم فقط دعا می کنند امام زمان ظهور کند تااز شر

 2. نتیجه این جلسه چی بوده؟!

 3. دوستان باید خواسته مون را به طرف استان شدن پیش ببریم تا بتوانیم همیمن جا تصمیم بگیریم. نمیشود ما اینجا بحران داشته باشیم وهیچ کدام از مسئولان محلی از فرماندار ان تا روسای ادارات هیچ تصمیمی بدون اجازه مدیران استان نمی توانند بگیرند!! این وضع سیستان را به اینجا رسانده باید همه استان شدن را فریاد بزنیم!

 4. من بانظر آقای حسینی موافقم اگر میخواهیم که خودمان تصمیمات مهم بگیریم اگر میخواهیم که از شر زاهدان که پول هایی که برای سیستان می آید را بلوکه میکنند و یا برای مدتی در حسابهیشهان نگه میدارن و آخر اندکی از بودجه تخصیص داده شده به سیستان را آزاد میکنند و مابقی پول ها را به نفع خودشان مصادره میکنن رهایی یابیم همه باید دنبال استان شدن سیستان باشیم باید سیستان استان شود با توجه اینکه 5 شهرستان هم در سیستان وجود داره باید سیستان جدا شده و تبدیل به استان شود

 5. مسئولین خسته نباشید واقعا شبانه روز زحمت می کشید از زحمات شما طوفان بپا شده

 6. حداقل با این جلسات درد مردم را زیادتر نکنید.برادر طباطبایی لطفا جریان تحویل کالا بوسیله کارت مرز نشینی را پیگیری بفرمایید یکی روغن و رب و بعضی جاها ریکا. بعضی جاها فقط برنج که فقط به درد مرغ و جوجه میخورد.قابل توجه فرماندار پر تلاش زابل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. دمش گرم رییس منابع طبیعی هم که پیداش شد.

 8. انم نماینده محترم/در اینکه شما در موقع وقوع حوادث احساساتی می شوید هیچ شکی نیست/حتما می دانید یکی از گلایه های مدیر کل بحران استانداری پول های هنگفتی بوده که از منابع استانی به منابع طبیعی داده شده و به تعبیر ایشان حتی یک کاغذ وجود ندارد/ چرا شما هیچ موقع به اب معدنی که می شد با این حجم پول گرفت اشاره نمی کنید/تثبیت شن و کانون بحران وظیفه ذاتی و قانونی منابع طبیعی است نه سازمان حفاظت محیط زیست/این سازمان یک سازمان نظارتی است نه اجرایی

 9. ای مسئولان در غفلت فرو رفته ، بحران خود شمایید .کسی پیدا شود جلسه ای برای بحران زایی خود شما تشکیل دهد . بحران، جلسات بی ثمری است که در قالبهای کذایی تشکیل می شود .

 10. یک تیم هم باید بیاد بررسی کند که خروجی جلسه چه بود تاون هم حق ماموریتی بگیرد..بابا جلسه را ولش کن برو تو گود ومسولین را هم با خودت ببر مگر از ماها که شبانه روزی سنگ میخوریم بجای ریزگرد که بهتر نیستند واگر نرفتند از طریق همین سایت اطلاع رسانی کن..فقط جلسه ..یکی اعلام می کند که چند هزار ماسک توزیع شده ..کجا چطور وبه چه کسانی ..مستند بگو اقا تورا به ابروی سیدالشهداء

 11. این جلسات مثل این است که نمک روی زخم سیستان بریزند.
  سالهاست درباره تالاب هامون چنین جلساتی برگزار میشود نتیجه چیست؟
  فقط پول بیت المال است که دور ریخته میشود……..
  برای عمل مرد میخواهیم نه جلسات …

 12. یک حق مامریتی ویک جلسه ای ویک سرکشی از خانواده با امکانات دولتی ورایگان وپولشم میگیره که هست که نیاد..راست میگن از روز شنبه رودخانه زهک سیلاب کرده وآب ورودی دارد .بفرمایند بگند آیا رءیس جهاد از ورود آب بازدید داشته یا کارگروهی تشکیل داده وچه برنامه ای دارند …دست مابندگان کوتاست فقط وفقط فقط میسپاریمتان به حق واون هست که عدالت رارعایت می کند نه شماها

 13. جلسه زیر هوای سرد کولر گازی خیلی دلنشینه آثارش برای مردم قابل مشاهده شده. ممنون شما هستیم %

 14. آفرین به مسوولین شهر ما که بلد هستند جلسه بذارن و گزارش بدن خخخخخخخ