گندمــ پرس : رسانه های مختلف سیستان در نامه ای مشترک خطاب به مهندس هاشمی ” استاندار سیستان و بلوچستان ” ، از تلاش های بی دریغشان برای تصویب کلیات طرح منطقه آزاد سیستان تشکر و از وی پیگیری این طرح تا اجرای نهایی را خواستار شدند.       متن کامل این نامه : […]

گندمــ پرس : رسانه های مختلف سیستان در نامه ای مشترک خطاب به مهندس هاشمی ” استاندار سیستان و بلوچستان ” ، از تلاش های بی دریغشان برای تصویب کلیات طرح منطقه آزاد سیستان تشکر و از وی پیگیری این طرح تا اجرای نهایی را خواستار شدند.

 

image2237371

 

 

متن کامل این نامه :

 

جناب آقای مهندس هاشمی

استاندار محترم سیستان و بلوچستان

با اهداء سلام و تحیت

سیستانی که امروز مشاهده میفرمائید سالیانی سخت از خشکسالی و بی توجهی محلی و ملی را سپری کرده و مردم این دیار کهن هرازگاهی تلاشهای ناموفقی جهت رساندن صدای خود به مراجع تصمیم گیر داشته اند اما موفقیتی حاصل نشد .

حضور شما در استان با دیدگاه توسعه محور و درک عمق  فاجعه ای که در این خطه به وقوع پیوسته بود بارقه امیدی بود در شامگاه نا امیدی چندین ساله.

تلاش جهت تصویب طرح منطقه آزاد سیستان یکی از آن برنامه های امیدوار کننده است ,  حال که در گام اول به ثمر نشسته و امیدواریهای فراوانی در سیستانیهای سراسر کشور  و موجبات این مساله را فراهم آورده که بسیاری که سالها قبل ترک دیار کرده اند امروز به فکر بازگشت باشند , این مهم و تصویب منطقه آزاد تجاری سیستان را در کارگروه تخصصی شورای عالی مناطق کشور را , گامی بزرگ در راه توسعه سیستان میدانیم ,  که جا دارد از تلاش بی وقفه حضرتعالی بعنوان پرچمدار اصلی این جریان و همراهی نمایندگان سیستان درمجلس شورای اسلامی و امام جمعه معزز شهر زابل و کارشناسان زحمتکش استانداری در این راستا تقدیر و تشکر نماییم.

هرچند برخی تلاش داشته و دارند این تلاشها را تنها به نفع خود مصادره کنند , ما خواستار آن هستیم که بی توجه به این مسائل در ادامه راه نیز همت گمارده , تلاش نموده و پیگیری فرمائید که این طرح در هیات دولت و مجلس شورای اسلامی نیز هرچه سریعتر به ثمر بنشیند و عملیاتی شود بی شک این سند افتخار علاوه بر حل بخشی از مشکلات سیستان و سیستانی , تا سالهای سال , بعنوان اثری ماندگار از شما و دولت تدبیر و امید از آن یاد خواهد شد.

IMG-20150618-WA0004

 

مدیران رسانه های سیستان:

مهدی کشته گر- نی زار

علی سرحدی-سیستان پرس

حامدغلامی-ایرنا

داود صیاد-نی زار

میلاد یزدان پناه-هامون پرس

آریا نوری-راه پیشرفت

هادی سندگل-شاهد فردا

امیرحسین خمر-سیستان آنلاین

ناصر پودینه-کیانسه

علی فیروزکوهی-سیستو

علیرضا یونسی-زابل پرس

حمید عباسی-سیستان فراموش شده

بهروز شهرکی-ایسنا

حسین جهان تیغ-سیستان ما

میرشکار- خبر نیمروز

غلامرضا یزدان پناه-ندای هامون

محمدرضا رضایی-تالار گفتمان سیستانیان

یونس دهمرده-گندم پرس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه