شهرگندمـــــ : پس از اعلام نظر مثبت مقامات کشوری جهت ایجاد منطقه آزاد تجاری سیستان , حال  مدتیست که شنیده میشود , مقرر شده است استانداری طرح منطقه آزاد را تهیه و جهت تصویب به شورای عالی مناطق آزاد ارائه نماید و درحال حاضر نیز این طرح در انتظار تهیه طرح توسط استانداری میباشد. نظر […]

شهرگندمـــــ : پس از اعلام نظر مثبت مقامات کشوری جهت ایجاد منطقه آزاد تجاری سیستان , حال  مدتیست که شنیده میشود , مقرر شده است استانداری طرح منطقه آزاد را تهیه و جهت تصویب به شورای عالی مناطق آزاد ارائه نماید و درحال حاضر نیز این طرح در انتظار تهیه طرح توسط استانداری میباشد.

نظر مثبت رئیس جمهور جهت ایجاد منطقه آزاد سیستان

به گزارش شهرگندمــــ به نقل از مهر مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: رییس جمهور در سفری که به سیستان و بلوچستان داشتند نظر مثبتی در خصوص راه اندازی و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سیستان داشتند.

url

 

منطقه آزاد سیستان منتظر تهیه طرح توسط استانداری

اکبر ترکان عصر چهارشنبه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در زاهدان بیان داشت : به منظور ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سیستان مقرر شده تا استاندار یک گروه را برای مطالعه طرح توجیهی در سیستان به کار گیرد.

وی افزود: طرح ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سیستان پس از آماده شدن باید به دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد ارسال شود تا بعد از تصویب این شورا به عنوان لایحه به مجلس ارائه شود.

وی افزود: در زمینه منطقه آزاد ویژه منطقه سیستان مطالعاتی در استانداری انجام شده که در همین راستا مقرر شده تا گروهی از همکاران ما هفته آینده به استان سفر کرده  و این مطالعات را مورد بررسی قرار دهند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه