تاریخ : پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022

تردد خودروهای با پلاک چابهار در کل استان آزاد می شود

 • کد خبر : 25934
 • ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۰۹
تردد خودروهای با پلاک چابهار در کل استان آزاد می شود

 منطقه آزاد چابهار در ماهها و سالهای اولیه ای که راه اندازی شد برای کل استان ثمرات فراوانی داشت و امید به زندگی را در کل مردم استان افزایش داده بود. یکی از مباحثی که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت , ورود خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد بود که در کل استان تردد […]

_______20140111_1646593349 منطقه آزاد چابهار در ماهها و سالهای اولیه ای که راه اندازی شد برای کل استان ثمرات فراوانی داشت و امید به زندگی را در کل مردم استان افزایش داده بود.

یکی از مباحثی که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت , ورود خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد بود که در کل استان تردد می کرد اما این مساله پس از مدتی ملغی اعلام شد و تردد این خودروها درحال حاضر تنها در چابهار امکان پذیر است ,  حال اما با درخواستهای مکرر مردمی , استاندار سیستان و بلوچستان پیگیر این موضوع شده تا مجدد خودروهای پلاک چابهاری بتوانند در کل استان تردد نمایند.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از علی اوسط هاشمی وی در سفر به تهران در دیدار با معاون اول رئیس جمهور درخصوص تردد خودروهای پلاک موقت چابهار در کل استان رایزنی کرده است.

 

url

 

مهندس هاشمی دراین دیدار به دلیل شرایط خاص استان , ازحیث بعد مسافت بین استان خواستار تردد خودروهای پلاک موقت چابهار در سطح کل استان شده است و گزارش درخصوص مسائل استان بیان کرده است.

علی اوسط هاشمی در ادامه می افزاید : با ارائه گزارشی که داده شد ایشان بسیار مایل شدند که به استان سفری داشته باشند و با همراه نمودن جمعی از وزراء محترم دولت در جریان روند کار از نزدیک واقع گردند و راهکارههای در راستای قواره بخشیدن به استان به نقش پذیری در عرصه ملی را بهتر از گذشته مورد عنایت ویژه قرار دهند.

لازم بذکر است دراین دیدار مباحث دیگری همچون شبکه ریلی , گازرسانی , آبیاری تحت فشار به مزارع دشت سیستان, منطقه آزاد سیستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=25934

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 15در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۵
 1. آفرین به استاندار محبوب استان آقای مهندس هاشمی که به فکر جنوب استات هست

 2. واسه چاله چوله های زابل جون میده!!

 3. یونس تو فقط از فامیلای خودت خبر جمع میکنی , خودت فقط دنبال فامیلو فامیل بازی هستی والسلام

  • عباس عزیز , کدوم خبر از دید گندمـ دور مونده اعلام بفرمائید تا منتشر بشه

 4. هر وقت مجوز گرفت بعد یک حرفی فعلا همه بلدن شعار بدن کو تا عمل

 5. قراره دقیقا کی آزاد بشه؟

 6. مگه داریم ! مگه میشه!

 7. شنیدن کی بود مانند دیدن

 8. متاسفانه چند وقت قبل بنده به تمام شبکه ها همچنین سایت های خبری مطالبی و عکسهایی از خیابان دانشگاه زابل ارسال کردم که از لحاظ رفاهی و امنیتی از تمام شهر بدتر است واقعا دانشگاهی به بزرگی دانشگاه زابل که این همه دانشجو داره و خانواده هاشون که از هر نقطه ایران به زابل میان و حتما از اون خیابون گذر میکنن تو چهره کلی زابل و از پیاده رو ها و چالهای چند متری و ترک خوردگی های عظیم پوششی واقعا چه فکری میکنن از طرفی وجود شرور های منطقه سابق محمد اباد که در حال حاضر دیوار به دیوار دانشگاه است و اذیت و ازار های زیادی که هم پسران و هم دختران از سوی خیلی ها میشوند یکی نیست که پی گیر باشه اقای دهمرده

 9. بسمه تعالی ،امیدواریم ازاد شود وما هم خوشحال ،،،اقایان لطفا تخریب نکند بذارید گندم پرس با امنیت خاطر خدمت کنه به ملت

 10. دل مارو به خودرو پلاک موقت چابهار خوش میکنند که بیخیال منطقه آزاد سیستان بشیم چه سودی برای ما داره اگه واقعا راست میگن همین خودرو رو با پلاک منطقه آزاد سیستان اجازه تردد بدن نه چابهار که کلی از این خودرو سود میبره چرا سودش به جیب سیستان و سیستانی نره و شهر ابادتر نشه

 11. درخصوص تردد خودروهای منطقه ازاد در سطح استان منوط به مصوبه هیت وزیران است که درخواست انرا باید منطقه ازاد با هماهنگی استانداری انجام وبرای پیگیری ان تیم جدی باشد واینطور نباشد که بایک خبرگزاری مصاحبه میکنند ومردم را امیدوار ولی چند سال میگذرد خبری ازعملی شدن نیست ؟!

 12. دوستان لطفاً همه از این قضیه حمایت کنید،این به نفع همه هست حداقل از شر این گاری های آدمکش راحت میشیم.مگه مردم این استان چی از خوزسیتانیا کم دارن؟

 13. خواهشا. استان اسمش سیستان وبلوچستان هست کامل بگین ممنون

 14. درود بر چابهار پر بهار با دریای سخاوتمندش
  درود بر ایران عزیز اقا عشق من فقط پراید
  ماشین خارجی رو بدین به برادران عزیز سیستانی
  همون دریا خشک نشه یه دنیای واسه ما