منطقه آزاد چابهار در ماهها و سالهای اولیه ای که راه اندازی شد برای کل استان ثمرات فراوانی داشت و امید به زندگی را در کل مردم استان افزایش داده بود. یکی از مباحثی که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت , ورود خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد بود که در کل استان تردد […]

_______20140111_1646593349 منطقه آزاد چابهار در ماهها و سالهای اولیه ای که راه اندازی شد برای کل استان ثمرات فراوانی داشت و امید به زندگی را در کل مردم استان افزایش داده بود.

یکی از مباحثی که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت , ورود خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد بود که در کل استان تردد می کرد اما این مساله پس از مدتی ملغی اعلام شد و تردد این خودروها درحال حاضر تنها در چابهار امکان پذیر است ,  حال اما با درخواستهای مکرر مردمی , استاندار سیستان و بلوچستان پیگیر این موضوع شده تا مجدد خودروهای پلاک چابهاری بتوانند در کل استان تردد نمایند.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از علی اوسط هاشمی وی در سفر به تهران در دیدار با معاون اول رئیس جمهور درخصوص تردد خودروهای پلاک موقت چابهار در کل استان رایزنی کرده است.

 

url

 

مهندس هاشمی دراین دیدار به دلیل شرایط خاص استان , ازحیث بعد مسافت بین استان خواستار تردد خودروهای پلاک موقت چابهار در سطح کل استان شده است و گزارش درخصوص مسائل استان بیان کرده است.

علی اوسط هاشمی در ادامه می افزاید : با ارائه گزارشی که داده شد ایشان بسیار مایل شدند که به استان سفری داشته باشند و با همراه نمودن جمعی از وزراء محترم دولت در جریان روند کار از نزدیک واقع گردند و راهکارههای در راستای قواره بخشیدن به استان به نقش پذیری در عرصه ملی را بهتر از گذشته مورد عنایت ویژه قرار دهند.

لازم بذکر است دراین دیدار مباحث دیگری همچون شبکه ریلی , گازرسانی , آبیاری تحت فشار به مزارع دشت سیستان, منطقه آزاد سیستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه