گــنــدمــ پــرس:  شترها همچنان در جاده های مواصلاتی منطقه سیستان  حادثه می آفرینند، سریالی که همچنان شاهد وقوع آن هستیم مساله ای که هیچگاه مسوولی زیر بارمسئولیت آن نمی رود، در هرسال تصادف های زیادی براثر برخورد با شترهای ولگرد در جادهای مواصلاتی منطقه رخ داده ومیدهد.حوادثی دردناک که باعث شده همشهریانی زیادی را ازدست […]

گــنــدمــ پــرس:  شترها همچنان در جاده های مواصلاتی منطقه سیستان  حادثه می آفرینند، سریالی که همچنان شاهد وقوع آن هستیم مساله ای که هیچگاه مسوولی زیر بارمسئولیت آن نمی رود، در هرسال تصادف های زیادی براثر برخورد با شترهای ولگرد در جادهای مواصلاتی منطقه رخ داده ومیدهد.حوادثی دردناک که باعث شده همشهریانی زیادی را ازدست بدهیم و خانواده های زیادی را داغ دار جوانان خود ببینیم

 

5

شاید سرعت بالا و بی احتیاطی رانندگان یکی از علل های بوجود آمدن آن باشد اما نباید از نقش شترها و حیوانات ولگرد دیگری که در سطح شهرستان هستند غافل بود. حیواناتی که هیچ یک از مسئولان شهرستان تاکنون خود را مسئول مستقیم آنان معرفی نکرده است .

نیمه شب گذشته در محور زاهدان –زابل یک دستگاه اتوبوس با برخورد به شتر متوقف شد.این اتوبوس که مسافران آن زائرین کربلا بودند در نیمه شب گذشته با برخورد به کاروان شتر به علت ایجاد نقص فنی از ادامه مسیر باز ماند.

به گفته شاهدان این حادثه در نزدیکی شیله اتفاق افتاده است و مسافرین این اتوبوس پس از ساعت ها معطلی به وسیله ی خودروهای دیگر به مسیر خود ادامه دادند گفتنی است که در اثر این حادثه تنها یک نفر از مسافرین با شکستگی پا راهی بیمارستان شده و خوشبختانه اتفاق ناگواری برای هیچ یک از مسافرین دیگر رخ نداده است.

جای بزرگترین سوال این حوادث این هست که صاحبان این شتران چه کسانی هستند شترهایی که این روزهها هر لحظه حادثه جدید خلق می کنند وجان یک انسان را می گیرند وگاها افرادی را دچار نقص عضو می کنند. متولی کنترل جاده ها و این حیوانات چه کسانی هستند آیا وقت آن نرسیده جان شهروندان برایمان ارزش داشته باشد وچاره ای اندیشید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه