گندمـــ پرس : بحث کاهش تعرفه آب و برق در سیستان از دیرباز خواسته مردم بوده و این خواسته همواره مورد توجه نمایندگان مردم و دولتمران قرار داشته است و هرکس سعی کرده است این مساله را بنحوی پیگیری نماید. در دوره کنونی مجلس شورای اسلامی نیز نمایندگان فعلی سیستان درمجلس شورای اسلامی دراین خصوص […]

گندمـــ پرس : بحث کاهش تعرفه آب و برق در سیستان از دیرباز خواسته مردم بوده و این خواسته همواره مورد توجه نمایندگان مردم و دولتمران قرار داشته است و هرکس سعی کرده است این مساله را بنحوی پیگیری نماید.

در دوره کنونی مجلس شورای اسلامی نیز نمایندگان فعلی سیستان درمجلس شورای اسلامی دراین خصوص تلاشهای انجام داده اند که جای تقدیر و تشکر دارد , همچنین در سفری که وزیر نیرو به سیستان داشت , این درخواست را از وی مطرح نموده اند و وزیر نیز گویا قول مساعد جهت کاهش بخشی از تعرفه آب و برق را به جهت وجود ریزگردها و طوفان شن در سیستان داده , که حال این قول عملیاتی نشده است.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از خانه ملت در همین راستا سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان درمجلس شورای اسلامی در تذکری  به وزیر نیرو خواستار توضیح علت عدم اجرای قول وزیر در سفر استانی مبنی بر لحاظ کردن مشکل ریزگردها و طوفان‌های شن در محاسبه تعرفه برق و کاهش آن در منطقه سیستان و بلوچستان  تاکید کرد.

 

بنظر می رسد جهت حل این مشکل باید پا را از مکاتبه و تذکر فراتر گذاشت تا این قول عملیاتی و بخشی از هزینه های سرسام آوری که بردوش مردم سیستان قرار دارد کمتر شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه