تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022

آخرین اخبار از وضعیت شروع بکار مجدد دبیرستان بهیاری زابل درگفتگو با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش

 • کد خبر : 25793
 • ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
آخرین اخبار از وضعیت شروع بکار مجدد دبیرستان بهیاری زابل درگفتگو با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش

گندمـ پرس : چند ماه قبل بود که چند دانش آموز سیستانی با انتشار تصاویری در فضای مجازی خواستار احداث دبیرستان بهیاری در شهر زابل شدند , از همان روزها پیگیریهای خوبی از سوی مسئولین امر بخصوص رئیس آموزش وپرورش زابل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل صورت گرفت و هر دو قول دادند این […]

گندمـ پرس : چند ماه قبل بود که چند دانش آموز سیستانی با انتشار تصاویری در فضای مجازی خواستار احداث دبیرستان بهیاری در شهر زابل شدند , از همان روزها پیگیریهای خوبی از سوی مسئولین امر بخصوص رئیس آموزش وپرورش زابل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل صورت گرفت و هر دو قول دادند این مساله را تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.

وی با بیان این که آموزش دانش آموزان این مدارس زیر نظر آموزش و پرورش انجام می شود، گفت: بدلیل وجود تعداد زیاد دانش آموز علاقه مند شرکت در این هنرستان از طریق آزمون ورودی انجام می شود و داوطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه وارد این مدرسه می شوند.

حال بزی رئیس آموزش و پرورش زابل درگفتگو با ایرنا از آمادگی خود جهت برگزاری و هرگونه همکاری جهت راه اندازی این دبیرستان خبر داده و اعلام کرده است پس از هشت سال که از تعطیلی این دبیرستان می گذرد , اقدامات لازم جهت راه اندازی آن را اجرایی نماید.

وی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شده است این مدارس وابسته به دانشگاه علوم پزشکی است و بایستی این دانشگاه برای تامین کادر آموزشی، مربی و تجهیزات آنها اقداماتی انجام دهد و آزمون ورودی آن پس از اعلام آن دانشگاه برگزار خواهد شد.

لزوم برگزاری آزمون ورودی

همچنین بزی درخصوص نحوه پذیرش دانش آموزان در این دبیرستان گفت : بدلیل وجود تعداد زیاد دانش آموز علاقه مند شرکت در این هنرستان از طریق آزمون ورودی انجام می شود و داوطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه وارد این مدرسه می شوند.

 

دانشگاه علوم پزشکی زابل :منتظر صدور مجوز از سوی وزارت آموزش و پرورش هستیم

در همین راستا تماس تلفنی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل برقرار شد و خانم رضایی که از سوی رئیس دانشگاه جهت پیگیری امورات تحقق و شروع بکار دبیرستان بهیاری مامور شده است در گفتگو با گندمـ پرس گفت : دانشگاه نیز آمادگی کامل دارد , و منتظر صدور مجوز مربوطه از سوی وزارت آموزش و پرورش هستیم , حتی نمونه سوالات و پرسش نامه های مربوطه نیز از آموزش و پرورش اخذ شده و اطلاعات مربوط به این دبیرستان نیز در حال آماده شدن است و بمحض صدور مجوز از سوی وزارت آموزش و پرورش به اطلاع عموم خواهد رسید

 

بزی رئیس آموزش و پرورش در خصوص صدور مجوز گفت : تمامی کارها برای انجام و صدور مجوز از سوی اداره آموزش وپرورش زابل صورت گرفته , نامه ای نیز از استان به وزارت خانه ارسال شده است و هیچ مشکلی جهت صدور مجوز وجود ندارد و بنده امیدوار هستم در چند روز آینده این مجوز صادر و پس از آن با اعلام آمادگی دانشگاه علم پزشکی زابل آزمون ورودی برگزار شود.

وی گفت : درحال حاضر هم مشکلی جهت این مساله نداریم , اما برای اینکه حرف و حدیثی بوجود نیاید و به مشکل نخوریم منتظر صدور مجوز وزارت خانه هستیم

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=25793

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
 1. با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به حضور مدیر و کلیه ی مخاطبان گندم پرس .از همه ی عزیزانی که در این مدت چند ماهه تلاش نموده اند خواسته ی بحق مردم و دانش آموزان سیستانی به مرحله ی عمل نزدیک شود صمیمانه سپاسگزاری می نمایم. ضمن اینکه این مهم را که احتمالا در چند روز آینده محقق خواهد شد به همه ی سیستانیهای عزیز و به خصوص مطالبه گران هنرستان بهیاری و دانش آموزان عزیزم در دبیرستانهای زابل تبریک میگویم.

 2. جالب است هنوز مجوز هنرستان بهیاری زابل صادر نشده. سوالات آزمون آن طرح شده و تقدیم علوم پزشکی زابل شده. چشمم روشن. چه تضمینی است آزمون در صحت کامل انجام شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  “در همین راستا تماس تلفنی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل برقرار شد و خانم رضایی که از سوی رئیس دانشگاه جهت پیگیری امورات تحقق و شروع بکار دبیرستان بهیاری مامور شده است در گفتگو با گندمـ پرس گفت : دانشگاه نیز آمادگی کامل دارد , و منتظر صدور مجوز مربوطه از سوی وزارت آموزش و پرورش هستیم , حتی نمونه سوالات و پرسش نامه های مربوطه نیز از آموزش و پرورش اخذ شده و اطلاعات مربوط به این دبیرستان نیز در حال آماده شدن است و بمحض صدور مجوز از سوی وزارت آموزش و پرورش به اطلاع عموم خواهد رسید” (گندم پرس .چند سطر بالاتر در همین صفحه).

  • سلام درست مطالعه کنید نوشته شده است نمونه سوالات !!!! نه سوال
   بهتر است عینک بدبینی رو از روی چشمهامون برداریم و نگاهی مثبت به اطرف داشته باشیم
   و از مسائل حاشیه ای دوری کنیم , ان شالله که این آزمون برگزار شود ,