تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

تجلیل از خادمان فرهنگ نماز در زابل

  • کد خبر : 18754
  • ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۴
تجلیل از خادمان فرهنگ نماز در زابل

شهرگندمـــ : جلسه شورای فرهنگ عمومی و مراسم تجلیل از خادمان فرهنگ نماز در محل سالن الغدیر مصلی المهدی شهر زابل با حضور جمعی از مسئولین محلی و استانی  برگزار گردید.   به گزارش شهرگندمـــ در این مراسم حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل گفت :  نماز در فرهنگ اسلام به معراج تعبیر شده است.نماز […]

شهرگندمـــ : جلسه شورای فرهنگ عمومی و مراسم تجلیل از خادمان فرهنگ نماز در محل سالن الغدیر مصلی المهدی شهر زابل با حضور جمعی از مسئولین محلی و استانی  برگزار گردید.

 

IMG_0035

به گزارش شهرگندمـــ در این مراسم حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل گفت :  نماز در فرهنگ اسلام به معراج تعبیر شده است.نماز وسیله عروج مومن است، یعنی از آن لحظه ای که مومن تکبیره الاحرام می گوید عروج نمازگزار آغاز می گردد. سرعت این عروج هم به مقدمات نماز بستگی دارد.
کیخا در ادامه افزود : اگر بخواهیم مشکلات جامعه را برطرف کنیم باید فرهنگ نماز را منتشر کنیم، بار اصلی بر دوش حوزه های علمیه است.

 

IMG_0008
 بنا براین گزارش در پایان این مراسم از خادمان فرهنگ نماز تجلیل شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=18754

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. تصویر بنر پشت سر امام جمعه معزز زابل برایم که فعالیت و رفتار سازمانی و فعالیتهای اجرائی فرهنگی را پیگیری می کنم مورد توجه است . گر چه هیچگونه ربطی به این گزارش و سروران عزیز و بزرگوارم ندارد و تنها استفاده از فرصت درج مطلب و بیان است.
    تاکنون دلیل آنکه مدیران،معاونتها و یا واحدهای کوچک و … بجای انکه سازمان و اجتماع قوی و منسجم خود را معرفی کنند در ذیل نوشته ها و یا مصاحبه ها بخشی از یک سازمان و یا خودرا معرفی و تمام زحمات اجتماعی،یک تیم سازمانی و یا اجرا چند سازمان را یک نفر با این جمله که (من کردم،من طرح دادم،ترکاندم،اگه نبودم ثبت نمی شد) تمام می کنند ندانسته ام.
    چرا فعالیتهای گروهی و تیمی و سازمانی و چند سازمانی بدون ذکر جزئیات و روش همکاری اجرا کنندگان تنها به نام یک نفر ثبت می شود و امام جمعه معزز و گرامی، روحانیت بیدار،اجتماع و رسانه،واکنش مناسب به این مسائل نشان نمی دهند تا دوباره در اجتماع پویا تکرار نشود.