گندمــ پرس : حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل , در خطبه های دوم  ضمن دعوت مجدد نمازگزاران به رعایت تقوا  و تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت : برنامه های علمی برای نسل جوان داشته باشیم، چراکه تعالی و پیشرفت کشور بستگی به جوانان دارد. و ما این […]

گندمــ پرس : حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل , در خطبه های دوم  ضمن دعوت مجدد نمازگزاران به رعایت تقوا  و تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت : برنامه های علمی برای نسل جوان داشته باشیم، چراکه تعالی و پیشرفت کشور بستگی به جوانان دارد. و ما این را در دوران 8 سال دفاع مقدس تجربه کردیم.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص جوانان نسل امروز گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: من بارها گفته ام، الان هم می گویم: نسل جوان امروز ما که نسل سوم انقلاب است،از جوانان نسل اول اگر ایمانشان قوی تر نباشد،بصیرتشان روشن تر نباشد، یقینا عقب تر نیست.

 

جام شعبان , رمضان از سوی مسئولین حمایت شود

وی در ادامه سخنانش افزود: اماکن ورزشی و تفریحی باید زیاد شود. جام شعبان و رمضان بایداز سوی مسئولین حمایت جدی شود.

 

 

منتظر پایان خرداد و تحقق وعده استاندار درخصوص منطقه آزاد سیستان هستیم

خطیب نماز جمعه زابل در ادامه با اشاره به بحث اشتغال جوانان افزود : مسئولین اشتغال جوانان را بیشتر مورد توجه قرار دهند. قولهایی که دررابطه با عملیاتی شدن طرح ها در منطقه سیستان داده شده هرچه زودتر عملیاتی شود. ما همچنان منتظر وعده استاندار مبنی بر عملیاتی شدن طرح منطقه آزاد تا پایان خرداد ماه هستیم.

 

به لطف وجود سربازان گمنام امام زمان کشور ما امن ترین کشور منطقه است

ایشان در ادامه با اشاره به چهارشنبه 13 خرداد میلاد امام زمان(عج) گفت: وظیفه ما در عصر غیبت حرکت در مسیری است که امام زمان(عج) رضایت دارند،در مسیر ولی فقیه، یعنی در عصر غیبت گوش به فرمان کسی باشیم که فقیه عادل است.کسی که شاخصه هایش را خود امام زمان(عج) در روایت معرفی کرده است.

وی در ادامه سخنانش گفت: این روز، روز سربازان گمنام امام زمان(عج) است. سربازانی که در بین جامعه ناشناخته اند ولی در نزد خدا و ولی خدا مشهورند. سربازانی هستند که به دور از خانواده و در معرض خطرات زیاد، امنیت جامعه را فراهم می کنند. به برکت این فرزندان اسلام و سربازان امام زمان(عج) کشور ما، امن ترین کشور است.فروپاشی گروهکهایی همچون جندالشیطان و دیگر گروها نمونه ای از تلاش این عزیزان است.

 

امام خمینی (ره) شخصیتی پرصلابت و پرشهامت بود

حجت الاسلام والمسلمین کیخا در ادامه با اشاره به پنج شنبه 14 خرداد سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) گفت: ایشان در عین ساده زیستی و اخلاص، شخصیتی پر صلابت و پرشهامت بود. استکبار ستیز و علیه ظلم و ظاغوت بودند. عقلانیت، معنویت و عدالت از شاخصه های مکتب امام راحل(ره) بود. شاخصه هایی که خلف صالح ایشان، مقام معظم رهبری به خوبی ادامه می دهند و مدیریتشان می کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه