شهرگندمــــ : در هفته گذشته شاهد برگزاری چندین همایش مهم در سیستان بودیم , که متاسفانه مورد بی مهری رسانه ملی و حتی استانی قرار گرفت . به گزارش شهرگندمـــ علاوه بر برگزاری موفق روز جهانی تالابها و اولین همایش شهید مطهری سیستانی که آنطور که باید و شاید مورد توجه رسانه ملی و استانی […]

شهرگندمــــ : در هفته گذشته شاهد برگزاری چندین همایش مهم در سیستان بودیم , که متاسفانه مورد بی مهری رسانه ملی و حتی استانی قرار گرفت .

به گزارش شهرگندمـــ علاوه بر برگزاری موفق روز جهانی تالابها و اولین همایش شهید مطهری سیستانی که آنطور که باید و شاید مورد توجه رسانه ملی و استانی قرار نگرفت  , دیروز نیز اولین همایش و بزرگداشت قیام 19 بهمن سال 1330 مردم سیستان در مصلی المهدی این شهرستان به همت سپاه و با حضور گسترده مردم ولایی سیستان برگزار گردید که متاسفانه شبکه هامون تنها در حد بیست ثانیه در اخبار شبانگاهی به این مهم پرداخت و موجبات ناراحتی و نگرانی بسیاری را فراهم آورد.

20150208_091632

جای دارد مدیرتوانمند شبکه استان مهندس کردستانی به این مساله توجه داشته باشند که همایش دیروز , بزرگداشت حرکتی تاریخی از سوی مردم سیستان بود که در کشور در نوع خود اولین بوده است , و لذا میطلبد که ایشان تذکر لازم به مسئولین امر داده تا مورد توجه قرار گیرد و گزارشی دراین خصوص پخش  شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه