تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023

بی توجهی مسئولین به دانش آموزان خبرنگار

  • کد خبر : 32541
  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴
بی توجهی مسئولین به دانش آموزان خبرنگار

گندم پرس: امید کوچک زایی مسئول خبرگزاری پانا استان سیستان و بلوچستان در متنی از آن دسته مسئولینی که آینده سازان استان را مورد صلاحیت نمی دانند اظهار گلایه نمود. متن پیام ایشان به شرح زیر می باشد: باعرض سلام به همه مدیران، مسئولین و خبرنگاران به اطلاع می رسانم خبرگزاری پانای سیستان و بلوچستان […]

گندم پرس: امید کوچک زایی مسئول خبرگزاری پانا استان سیستان و بلوچستان در متنی از آن دسته مسئولینی که آینده سازان استان را مورد صلاحیت نمی دانند اظهار گلایه نمود.

IMG_20160327_144614

متن پیام ایشان به شرح زیر می باشد:

باعرض سلام به همه مدیران، مسئولین و خبرنگاران به اطلاع می رسانم خبرگزاری پانای سیستان و بلوچستان خبرگزاری “کانون دانش آموزی” می باشد که با هدف تربیت اجتماعی دانش آموزان که آینده سازان کشورمان هستند گام برمی دارد.

یکی از نیازهای دانش آموزان ما ورود به جامعه و تقویت قدرت “اعتماد بنفس“و “روحیه مطالبه گری” می باشد و اگر این چنین شود مطمئن باشید آثار آن بر استان نمایانگر خواهد شد چرا که همه می دانیم و آگاه هستیم که پیگیری ها می تواند یک استان را از محرومیت نجات دهد و چه بهتر است که دانش آموزان مان برای انجام بهتر این کار آموزش داده و آماده کنیم.

از این رو تعدادی از دانش آموزان، عضو خبرگزاری ما شدند و بعضا مراجعاتی به ارگانها و ادارات داشتند که متاسفانه همکاری لازم با آنها صورت نگرفته است. و خواهشمندیم با توجه به اینکه دانش آموز می باشند و علاقه مند به حرفه خبرنگاری تا حد امکان همکاری بفرمایید تا خدایی ناکرده “منجربه شکست در کارشان نشود” این دانش آموز ممکن است فرزند یا حتی خویشاوند شما باشد پس راهنمایی و همکاری این نونهالان مستعد را از شما مسئولین خواستار هستیم.

کوچک زایی افزود: قابل توجه آن مسئولی که به دانش آموز خبرنگار ما می گوید شما هنوز صلاحیت خبرنگاری ندارید !!! باشد که این دانش آموزان شهید حسین فهمیده های ۱۳ساله ای هستند که صلاحیت بستن نارنجک به کمر را داشتند و زیر تانک دشمن رفتند و جان خود را از دست دادند تا دفاع نمایند از میهن خویش و تامین کنند آن رفاهی را که حالا من و شما مسئولش هستیم
پس باورش کن…!!!!

با تشکر
امید کوچک زایی
مسئول خبرگزاری پانای استان سیستان و بلوچستان

در پایان نیز ایشان شماره تماس خود را برای استعلام، در اختیار آن مسئولینی که آینده سازان استان را باور ندارند ،گذاشتند(۰۹۱۵۳۴۹۲۰۲۶)

توصیه هیئت تحریریه گندم پرس نیز به آن دسته از مسئولینی که توان دانش آموزان و نوجوان استانمان را باور ندارند این است که ؛سد راه پیشرفت مطالبه گران کوچک استانمان نشوند و با همکاری و همراهی ، روحیه ی امید را در وجودشان تقویت نمایند تا در آینده نزدیک شاهد خروشیدن سیل عظیم مطالبه گری و دادخواهی در استان باشیم ان شاءالله.

به امید سیستانی آباد

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32541

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. نظرى ندارم.موضوع تخصصى هست.

  2. خود مسئولین آموزش و پرورش از جمله فراریان از دست خبرنگاران هستند