تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

بی تدبیری مسئولین شهرستان نیمروز و دانشکده ای که هنوز تاسیس نشده تغییرکاربری داد

 • کد خبر : 19190
 • ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۴
بی تدبیری مسئولین شهرستان نیمروز و دانشکده ای که هنوز تاسیس نشده تغییرکاربری داد

شهرگندمــــــ : ۱۷ دی ۱۳۹۲ بود که نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی طبق مصاحبه ای که با رسانه ها داشت خبر از تاسیس دانشکده فنی و حرفه ای نیمروز را داد. یک سال از زمان اعطای مجوز تاسیس دانشکده فنی وحرفه ای واحد خواهران در نیمروز می گذرد که طبق برنامه ریزی های […]

شهرگندمــــــ : ۱۷ دی ۱۳۹۲ بود که نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی طبق مصاحبه ای که با رسانه ها داشت خبر از تاسیس دانشکده فنی و حرفه ای نیمروز را داد.

یک سال از زمان اعطای مجوز تاسیس دانشکده فنی وحرفه ای واحد خواهران در نیمروز می گذرد که طبق برنامه ریزی های انجام شده مقرر گردید طی مدت ۶ماه، مکانی از طرف سازمان آب منطقه ای سیستان در اختیار فنی و حرفه ای قرار بگیرد و ساخته شود، لذا اکنون که یک سال از زمان اعطای مجوز و ۶ماه از زمانی که آب منطقه ای مقرر گردیده بود که ملک را در اختیار سازمان فنی حرفه ای قرار بدهد می گذرد.

اکنون این جای بسی تاسف دارد که با گذشت یک سال هنوز هیچ گونه کاری در این خصوص انجام نشده است به راستی مسئولان امر و در راس آن فرماندار نیمروز چرا تاکنون برای این امر حیاتی که باعث پیشرفت یک شهرستان می شود اقدامی نکرده است یا دیگر مسئولان مرتبط با این قضیه، مگر غیر از آن است که نیمروز هم جزیی از سیستان است و اکنون که سیستان تکه تکه شده است نیمروز هم باید همچون دیگر شهرستان های حوزه سیستان از امکانات مطلوب و یکسانی استفاده کند.

چرا تلاشی که برای اعطای این مجوز از طرف نماینده سیستان گرفته شد با نا کارمدی مسئولان شهرستان نیمروز به فراموشی به خاطر سپرده شده است و اکنون هم مکانی در اختیار قرار داده داشته است.

طبق شواهد موجود قرار است ملک به جهاد کشاورزی برای تاسیس کارخانه لوله های طرح ۴۶هزار هکتاری داده شود امید است مسئولان امر در این خصوص جواب قانع کننده ای داشته باشند چرا که وظیفه آنها احاقعه حقوق مردم است نه اینکه آنچه را که بدست آمده است را براساس بی تدبیری خود از دست بدهند.

images

همچنین لازم به ذکر است معاون رئیس جمهور خانم مولاوردی در جریان بازدید خود در سفر رئیس جمهور از روند پیشرفت دانشکده فنی حرفه ای و محل آن بازدید بعمل آورد.(خبرنیمروز)

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19190

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 12در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۲
 1. بزرگترین شهرستان حال حاضر سیستان از قدیم به علت 1.گذرگاه اصلی طوفان های شن 2.بی تدبیری مسئولین امر 3.کشمکش سران و نمایندگان قبلی برسر رونق مناطق خود4.ناسیونالیسم تند و زنند 5. مردم صبور6.عدم توجه فرمانداران به این شهرستان و … سالهاست از ک ابتدایی ترین امکانات رفاهی بی بهره است . خدا کند که مسئولین محترم و فرماندار طاهری از خواب بیدار شوند.

  • بسیاربجاوشایسته بیان نموده اید.ولی نکات بیان شده مشکل کل سیستان می باشد

 2. این آقای طاهری اگه تدبیرداشت اون ابروریزی که انشب داخل برنامه مردم ومسولین شبکه هامون درست شدراجمع میکرد واقعا ننگ وخجالت اوره که مجری ازش پرسیدتوی مدت دوسال چکارکردی مانده بودچی بگه ، من اگه بجای اقای طاهری بودم بعدازاون برنامه پاموداخل سیستان نمیذاشتم نیمروزکه جای خودداره الان هم آقای طاهری بهتره ……………………………….
  مردم نیمروزکسی رامیخوان که براشون خدمت کنه نه داخل اتاق گرم ونرم فرمانداری بنشینه من نمیدونم چه عشقی داره فرمانداربودن و………………………………. مردم حسابی ازعملکردضعیف وناکارامدت ناراحتندحالابچسب صندلی فرمانداری رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. درود بر شعیبی بخشدار پر تلاش نیمروز لااقل اگر چه نیمزارنش کار بکنه ولی جوانی هست با درایت

 4. کاش گندمی جان همه مطالبمومیذاشتی حرف حقوبایدگفت اگه طی دوسال فرمانداری وصدارت خودش خدمات وکارمثبتی انجام داده به مردم بگه اگه نمیتونه هم ماندن بیشترش فایده ای نداره اقای طاهری رفتنت بهترنیست؟؟؟؟

 5. آقای استاندار دنبال گزینه جوان باش برای فرمانداری نیمروز با توجه به اینکه دیگه واقعا برای فرماندار فعلی بسه 35سال خدمت کردن واقعا بسه

  گزینه های جوانی مثل
  ………
  یدالله شعیبی
  اوبذر شه بخش
  شجاعی
  و……
  استفاده کن نه کسانیکه بازنشسته شدن می خوایی بیاریشون
  به نظرم مشورت کنید بهتره با بومی ها

  • آقای نیمروزی عزیز کاش به جای تبلیغات برای دوستان خودتان مثل …. که حتی یکبار سیستان را ندیده به فکر حل مشکلات بودید؟

 6. سلام بهتر است استاندار تکلیف مردم نیمروز را روشن کند بلاخره تا کی می خواهد مردم رودر انتظار بودجه و امکانات برای این شهرستان قرار بدهد ما از حداقل امکانات بی بهر ایم حداقل ها را نداریم کسی هم نیست که داد ما را برساند و سکاندار دولت تدبیر وامید هم متاسفانه دچار روز مرگی شده

 7. آخه من نمیدونم این چه سیاستی که یک بازنشسته رو میخوان بیارن
  امیدوارم شایعی که هست که یکی از فرماندار قبلی زابل که بعد رفته مدیر کل شده و امده وم حالا هم بازنشسته هست رو می خوان دوباره دعوت به خدمت کن که بیاد اقای استاندار خواهشا کسی رو بیار که به فکر مردم باشد نه اینکه بگه که من که دو روز دیگه میریم بی خیال اینا کردن اصل منم که ترفیع گرفتم

 8. سلام
  متاسفم برای دوستانی که بدون اطلاع صحبت می کنن ، عملکرد آقای طاهری بسار هم خوب بوده است
  کاش ما قبل از قضاوت خودمان را جای افراد می گذاشتیم و بعد قضاوت می کردیم

 9. دوست عزیزسیستانی که میفرماییدعملکرداقای طاهری خوب بوده چرااقای فرمانداراگرعملکردقابل دفاعی داره چراشبش دربرنامه تلویزیونی اعلام نکردبعدشم الحمدلله کلی رسانه مانندشهرگندم و….داریم بیاداعلام کنه مردم بشنوندمثل معروفیست انچه که عیان است چه حاجت به بیان است مردم انقدرنمک نشناس ونااگاه نیستندکه واقعیتهارانبینندپس بنابه نظراکثرمردم شریف نیمروزکه ازصداوسیماباامضای طومارحمایت قاطع وخواستارادامه برنامه هستندونظرسنجیهاحکایت ازناراضیتی ازاقای طاهری داره تامردم …………………….فردلایق بومی سیستانی به سمت فرماندارنیمروزگماشته بشه تاشاهدپیشرفت این شهرستان محروم باشیم چون نامدیرتهای ناکارامدباعث خرابی سیستان گردیده وبس؟؟؟؟؟؟

  • هیچ چیز نمیدانید وفقط زود قضاوت میکنید.مشکلاتی که کل سیستان دارد مثل نبود اب و دیگر امکانات تقصیر اقای طاهری نزارید.انشالله فرماندار بعدی بیاید متوجه میشوید که بودجه خیلی کم ایت و از دست کسی کار ساخته نیست