شهرگندمــــــ : ۱۷ دی ۱۳۹۲ بود که نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی طبق مصاحبه ای که با رسانه ها داشت خبر از تاسیس دانشکده فنی و حرفه ای نیمروز را داد. یک سال از زمان اعطای مجوز تاسیس دانشکده فنی وحرفه ای واحد خواهران در نیمروز می گذرد که طبق برنامه ریزی های […]

شهرگندمــــــ : ۱۷ دی ۱۳۹۲ بود که نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی طبق مصاحبه ای که با رسانه ها داشت خبر از تاسیس دانشکده فنی و حرفه ای نیمروز را داد.

یک سال از زمان اعطای مجوز تاسیس دانشکده فنی وحرفه ای واحد خواهران در نیمروز می گذرد که طبق برنامه ریزی های انجام شده مقرر گردید طی مدت ۶ماه، مکانی از طرف سازمان آب منطقه ای سیستان در اختیار فنی و حرفه ای قرار بگیرد و ساخته شود، لذا اکنون که یک سال از زمان اعطای مجوز و ۶ماه از زمانی که آب منطقه ای مقرر گردیده بود که ملک را در اختیار سازمان فنی حرفه ای قرار بدهد می گذرد.

اکنون این جای بسی تاسف دارد که با گذشت یک سال هنوز هیچ گونه کاری در این خصوص انجام نشده است به راستی مسئولان امر و در راس آن فرماندار نیمروز چرا تاکنون برای این امر حیاتی که باعث پیشرفت یک شهرستان می شود اقدامی نکرده است یا دیگر مسئولان مرتبط با این قضیه، مگر غیر از آن است که نیمروز هم جزیی از سیستان است و اکنون که سیستان تکه تکه شده است نیمروز هم باید همچون دیگر شهرستان های حوزه سیستان از امکانات مطلوب و یکسانی استفاده کند.

چرا تلاشی که برای اعطای این مجوز از طرف نماینده سیستان گرفته شد با نا کارمدی مسئولان شهرستان نیمروز به فراموشی به خاطر سپرده شده است و اکنون هم مکانی در اختیار قرار داده داشته است.

طبق شواهد موجود قرار است ملک به جهاد کشاورزی برای تاسیس کارخانه لوله های طرح ۴۶هزار هکتاری داده شود امید است مسئولان امر در این خصوص جواب قانع کننده ای داشته باشند چرا که وظیفه آنها احاقعه حقوق مردم است نه اینکه آنچه را که بدست آمده است را براساس بی تدبیری خود از دست بدهند.

images

همچنین لازم به ذکر است معاون رئیس جمهور خانم مولاوردی در جریان بازدید خود در سفر رئیس جمهور از روند پیشرفت دانشکده فنی حرفه ای و محل آن بازدید بعمل آورد.(خبرنیمروز)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه