بی آبی کام مردم زاهدان را تلخ کرد/خشکسالی روح و روان مردم زابل را نشانه رفت

  • کد خبر : 46209
  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷
بی آبی کام مردم زاهدان را تلخ کرد/خشکسالی روح و روان مردم زابل را نشانه رفت
قطع جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان بر اثر گردباد شدید در سه راهی دشتک که به گفته مدیرعامل آبفا استان باعث سقوط 30 عدد از تیرهای انتقال برق شد کام مردم زاهدان را تلخ کرد.

گندم خبر, قطع جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان بر اثر گردباد شدید در سه راهی دشتک که به گفته مدیرعامل آبفا استان باعث سقوط ۳۰ عدد از تیرهای انتقال برق شد کام مردم زاهدان را تلخ کرد.

 

بی آبی در سیستان و کاهش شدید سطح آب چاه نیمه براثر تبخیر بالا، عدم رهاسازی آب ازسوی افغانستان و خشک شدن محصول کشاورزان روح و روان مردم سیستان را نشانه گرفته است.

 

مردم شمال استان معتقدند این حادثه که موجب قطع آب در کلانشهر زاهدان و باعث ایجاد مشکلاتی برای عزیزانی که درآن شهرزندگی میکنند شده است، تلنگری بود تا شاید مدیران مرکز استان نشین قدری حال سیستانیان را درک کنند و چاره ای برای آنان بی اندیشند.

 

طوفان های شدید همراه با گردوخاک در سال های اخیر نتوانست قامت مردم را خم کند اما بحران امسال زمینه را برای این امر فراهم کرده تا باری دیگر همچون دهه های گذشته که برخی برای فرار از خشکسالی و نجات جان خویش، ناچار به ترک دیار شدند.

 

دست به درگاه خداوند رحیم بلند مینماییم و اول رفع مشکل شهروندان زاهدانی راکه از دیشب گرفتار قطع آب شده اند و بعد هم بیداری مسئولان تا چاره ای برای سال سختی که سیستانیان در پیش رو خواهند داشت خواهانیم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46209

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. انتقال آب سیستان به زاهدان ازاول اشتباه بود.بی خردی مسولین روبایدمردم جوابگوباشن .لعنت به هرجامسول جاه طلب وخانه خراب کن هست.ازجمله بازیچه دست مخالفین علی مولا.ازغیرت سیستانی بدورست این لاوی بازی ها

  2. کاش خراب نمی شد زابلیها قدر زاهدانیها رافهمیدن