تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

بیمارستان 32 تختخوابی هیرمند شروع به کار خواهد کرد/ جذب 70 نیروی خدماتی درمانی در آینده نزدیک

  • کد خبر : 23516
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱

گندم پرس :اوشیدا: مهران عبادی رئیس شبکه بهداشت و درمان هیرمند و مدیر بیمارستان شهرستان هیرمند در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از راه اندازی بیمارستان هیرمند برای دو روز آینده خبر داد. رئیس شبکه بهداشت و درمان هیرمند و مدیر بیمارستان شهرستان هیرمند افزود: دوشنبه 7 اردیبهشت بیمارستان هیرمند بصورت غیر رسمی شروع […]

گندم پرس :اوشیدا: مهران عبادی رئیس شبکه بهداشت و درمان هیرمند و مدیر بیمارستان شهرستان هیرمند در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از راه اندازی بیمارستان هیرمند برای دو روز آینده خبر داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان هیرمند و مدیر بیمارستان شهرستان هیرمند افزود: دوشنبه 7 اردیبهشت بیمارستان هیرمند بصورت غیر رسمی شروع به کار خواهد کرد.

 اظهار داشت: پس از طی مدت زمان یک الی دو ماه دیگر سایر بخشهای بیمارستان نیز بصورت کامل افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بخش های آزمایشگاه و رادیولوژی در مرحله اول فعال می گردد و در مرحله دوم اتاق عمل بیمارستان نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر بیمارستان شهرستان هیرمند با بیان اینکه بیمارستان هیرمند از چند روز آینده بصورت آزمایشی شروع به کار خواهد کرد ،گفت: مردم شهرستان هیرمند با مراجعه به اورژانس از خدمات درمانی بهداشتی این بیمارستان استفاده نمایند.

عبادی تصریح کرد: بیمارستان مذکور دارای بخشهای بستری ، اورژانس ، مراقبتهای ویژه ، نوزادان، زنان، جراحی ، رادیولوژی و …است.

وی ادامه داد: این بیمارستان دارای تاسیسات مکانیکی و برقی شامل هواساز، موتور خانه، سیستم آتش نشانی، جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب، امحای زباله است .

این مسئول تصریح نمود: در حال حاضر پزشک ،پرستار ،بهیار و سایر تجهیزات خدماتی درمانی برای ارائه به مردم در این بیمارستان مستقر است.

وی خاطر نشان کرد: چهار پزشک عمومی در سه نوبت صبح،عصر و شب به شهروندان خدمات ارائه خواهند داد.

عبادی اظهار کرد: متخصصین در بخش های درمانی اطفال ،داخلی و زنان در شیفت صبح آماده ارائه خدمات به شهروندان بوده و با توجه به اینکه دو ماه دیگر بیمارستان بصورت رسمی افتتاح خواهد شد برای شیفت شب نیز برنامه ریزی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به جذب 70 نیروی خدماتی ،درمانی در آینده اظهار داشت: در آینده بیمارستان هیرمند با برگزاری آزمون که از سوی وزارت بهداشت تایید خواهد شد اقدام به جذب نیرو خواهد کرد.

گفتنی است، نزدیک به شش سال از کلنگ ساخت بیمارستان ۳۲ تخت خوابی شهرستان هیرمند می گذرد ولی همچنان بعد از گذشت این همه مدت با وجود تکمیل شدن و تجهیز کامل هنوز مردم شهرستان چشم انتظار افتتاح این بیمارستان هستند.
شهرستان مرزی هیرمند در ۳۵ کیلومتری شهرستان زابل واقع شده است و دارای جمعیت ۸۵۰۰۰ نفری است و بیمارستان ۳۲ تخت خوابی در ضلع جنوبی شهر دوست محمد احداث شده است و مدت ها از ساخت آن گذشته ولی هنوز فاقد جاده مناسب می باشد و چندین مرتبه قول افتتاح این بیمارستان به مردم داده شده ولی هنوز خبری از افتتاح نیست

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23516
  • دیدگاه‌ها برای بیمارستان 32 تختخوابی هیرمند شروع به کار خواهد کرد/ جذب 70 نیروی خدماتی درمانی در آینده نزدیک بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.