بیمارستان هیرمند تکمیل و تحویل علوم پزشکی شد , راه اندازی آن چقدر طول خواهد کشید؟

  • کد خبر : 17341
  • ۰۲ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۷

شهرگندمــــ : پس از مدتها انتظار کار ساخت و عملیات عمرانی بیمارستان شهرستان هیرمند به پایان رسید و ساختمان این بیمارستان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تحویل دانشگاه علوم پزشکی زابل شد. با توجه به اینکه پیش از این دکتر نصیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل علت تاخیر در راه اندازی این بیمارستان […]

شهرگندمــــ : پس از مدتها انتظار کار ساخت و عملیات عمرانی بیمارستان شهرستان هیرمند به پایان رسید و ساختمان این بیمارستان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تحویل دانشگاه علوم پزشکی زابل شد.

با توجه به اینکه پیش از این دکتر نصیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل علت تاخیر در راه اندازی این بیمارستان را عدم تحویل آن به این دانشگاه عنوان کرده بود , پس حال با توجه به تحویل این بیمارستان باید منتظر باشیم تا هرچه سریعتر این بیمارستان راه اندازی شود.

سعی خواهیم کرد این مساله را به اطلاع ریاست محترم دانشگاه رسانده و پاسخ ایشان درخصوص زمان راه اندازی این بیمارستان را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

به گزارش شهر گندمــــ به نقل از فارس  این بیمارستان در زمینی به مساحت 32 هزار و 760 مترمربع، با زیربنای سه هزار و 250 مترمربع ساخته شده که ساختمان اصلی 572 مترو مساحت محوطه 23 هزار و 300 مترمربع و دیوار محوطه به طول ‌612 متر است.

بنابر این گزارش و به نقل از مدیرکل راه و شهرسازی استان این بیمارستان مذکور دارای بخش‎های بستری، اورژانس، مراقبت‎های ویژه، نوزادان، زنان، جراحی، رادیولوژی و …. است.

این مسئول ادامه داد: این پروژه با اعتبار 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در سال 88 شروع و در سال‌جاری به پایان رسیده است.

مالکی گفت: این بیمارستان دارای تأسیسات مکانیکی و برقی شامل هواسازـ موتورخانه ـ رادیاتور ـ سیستم آتش‌نشانی ـ جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب ـ امحای زباله ـ پست برق ـ ترانسفورماتورـ دیزل ژنراتور ـ احصار پرستار و سیستم اینترکام است.

 
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=17341
  • دیدگاه‌ها برای بیمارستان هیرمند تکمیل و تحویل علوم پزشکی شد , راه اندازی آن چقدر طول خواهد کشید؟ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.