گندمـــ پرس : بیمارستان ۴۸ تختخوابی زهک با حضور نمایندگان و کارشناسان دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت تحویل موقت شد. به گزارش گندمـــ پرس به نقل از تسنیم به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، بیمارستان 48 تختخوابی شهرستان زهک با حضور نمایندگان و کارشناسان […]

گندمـــ پرس : بیمارستان ۴۸ تختخوابی زهک با حضور نمایندگان و کارشناسان دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت تحویل موقت شد.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از تسنیم به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، بیمارستان 48 تختخوابی شهرستان زهک با حضور نمایندگان و کارشناسان دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور، مجری طرح‌های ملی منطقه 3 و 4 کشور، دانشگاه علوم پزشکی زابل، اداره کل راه و شهرسازی استان، مهندسین مشاور نوی و پیمانکار پروژه (شرکت کالنج) تحویل بهره‌بردار(دانشگاه علوم پزشکی زابل) شد.

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در حاشیه تحویل موقت پروژه، اظهار داشت: عملیات اجرایی بیمارستان 48 تختخوابی زهک از سال 1388 آغاز و در پایان سال 93 با اعتبار هزینه شده 17 میلیارد تومان به اتمام رسید.

طهماسب خزائنی افزود: این بیمارستان در یک طبقه به مساحت 4580 متر مربع (ساختمان اصلی)، و 32 هزار و 400 متر مربع محوطه سازی و 730 متر طول دیوارکشی با مشخصات فنی اسکلت بتنی با نما ترکیبی سنگ و آجر و تأسیسات شامل برق اضطراری، موتورخانه، هواساز، سیستم اعلام و اطفاء حریق است.

وی بیان کرد: این بیمارستان شامل بخش‌های اورژانس، کلینیک، ببستری، نوزادان، زایشگاه، دندانپزشکی و اتاق عمل است که پس از تجهیز توسط دانشگاه علوم پزشکی زابل با حضور مقامات کشوری و استانی افتتاح خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه