تعدادی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زابل با ارسال پیامی به مطلب گندم خبر با بیان حقایق تلخی دیگر از اوضاع نابسامان این دانشگاه واکنش نشان دادند.

به گزارش گندم خبر, در متن پیام ارسالی این کارکنان آمده است:

 

با سلام
احتراما ما جمعی از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی زابل در پی مطالبی هر چند تلخ از مجموعه مدیریتی دانشگاه درد دل و گلایه ای نیز به آن اضافه می کنیم و گفتن آن را نیز برخود واجب میدانیم .

 

در خصوص پرداختیهای پرسنلی بگوییم که اضافه کاری ها و حق کلینیک ازسال ۹۶ مانده است فقط دو ماه اول ۹۷ را تاکنون آن هم علی الحساب ۵۰% را دریافت کرده ایم، این در صورتی است که علی الحسابهای مدیران ارشد و مالی دانشگاه از کل مطالبات پرسنل نیز افزون تر است .

 

موضوع دیگر اینکه به قول مدیران ، دانشگاه با کسری بودجه مواجه است آن هم البته جهت پرسنل فقط ، و این در صورتی است که مدیر مالی و مسئول بودجه دانشگاه با هزینه هنگفت از بیت المال جهت همایش هایی که از جانب وزارت خانه لغو گردیده است عازم کیش گردیده اند آن هم همایشی که عایدی جز خود و منافع آنها ندارد.

 

و موضوع دیگر اینکه در پایان سال تازه مدیر محترم مالی دانشگاه یادشان افتاده است که باید کمد و دکور اتاقها و چیدمان آنها را عوض کند حال جای سوال است با کمبود بودجه آیا این هزینه ها اضافه نیست و نمیشود انجامشان نداد.

 

ما کارکنان دانشگاه هر چند که داد خود را به مدیران توانمند و ارگانهای نظارتی دانشگاه و مسئولین نمیتوانیم به دلیل مشغله و کارهای مربوطه و پیگیری بودجه در تهران ، البته آن هم از زمانی که خانواده های خود را به تهران جهت تحصیل فرزندان به آنجا برده اند برسانیم. فقط از درگاه خداوند متعال و فریادرس تمام دردمندان خواستار دعای خیر در جهت خود و خانواده شان هستیم .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه