تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022

بیانیه فرماندار شهرستان هیرمند در خصوص کشته شدن کولبر هیرمندی

  • کد خبر : 47956
  • ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۰۴
بیانیه فرماندار شهرستان هیرمند در خصوص کشته شدن کولبر هیرمندی
در پی اتفاق اخیر در شهرستان هیرمند میثم برازنده سرپرست فرمانداری شهرستان هیرمند تاسف خود از این حادثه را اعلام نمود.

به گزارش گندم خبر، در پی اتفاق اخیر در شهرستان هیرمند میثم برازنده سرپرست فرمانداری شهرستان هیرمند تاسف خود از این حادثه را اعلام نموده و بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود:

بسمه تعالی
عرض سلام و ادب و احترام خدمت مردم عزیز ؛ ولایت مدار و مرزدار شهرستان هیرمند .
ابتدا عرض تسلیت و تعزیت دارم خدمت خانواده داغدیده و آرزوی صبر و شکیبایی دارم برای این عزیزان و رحمت واسعه برای عزیز ازدست رفته .

قطعا دیشب یکی از سخت ترین لحظات زندگیم را گذراندم و جز شرمساری به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان چیزی برای گفتن نداشتم .

واقعا تاسف خوردم و با همه وجود غمگین گشتم ؛
مردم بزرگوار و عزیز هیرمند به عنوان نماینده عالی دولت و رییس شورای تامین شهرستان متعهد میگردم این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری و قطع به یقین با مسببان اینگونه حوادث دلخراش برخورد نمایم .

در خصوص این حادثه هم موضوع را به تمامی رده های استانی منعکس و با شدت و حدت از طریق مرجع قضایی برای برخورد قاطع با مسببین پیگیر هستم و انشالله هیچگونه حقی از کسی ( بویژه خانواده داغدیده ) ضایع نخواهد شد .

ما هیچ شانی جز خدمت و نوکری مردم نداریم ؛ مردم ولی نعمتان ما هستند و این مناصبی که نصیب ما شده است با دعای همین مردم و به لطف رشادت های آنها بوده است ؛ قطعا اینچنین حوادثی دور از شان مردم غیور و مرزدار شهرستان هیرمند است؛ بنده به نوبه خودم و به عنوان رییس شورای اداری و تامین شهرستان از همه مردم عزیز منطقه عذرخواهی نموده و از خانواده داغدیده طلب حلالیت دارم ؛ کوتاهی ها را بر ما ببخشایید .

قطعا با همه وجود برای ساماندهی شرایط فعلی در حوزه معیشت ؛ مرز ؛ فراهم سازی اشتغال پایدار از طریق فعال سازی بازارچه های مرزی و… تلاش خود را افزایش داده و پیگیری های مستمر تا حصول نتیجه را در دستور کار قرار میدهم تا بیش از این شرمنده مردم نجیب و صبور شهرستان هیرمند نگردم و در این مسیر دست یاری به سمت شما خوبان دراز میکنم که در این مسیر سخت مرا همراهی کنید .

اتفاقاتی نظیر حادثه صورت پذیرفته تنها به دلیل عدم بهره مندی مردم از فرصت مرز است که می بایست این فرایند به نحو مطلوب و در راستای منافع مردم اصلاح شود .

انشالله خداوند منان عاقبت همه مارا ختم بخیر فرماید .

وسلام علیکم و رحمت الله
میثم برازنده
سرپرست فرمانداری شهرستان هیرمند و خدمتگزار کوچک مردم .
۱۴۰۱/۰۴/۰۵

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47956

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. خداروشکر بعد۴۲سال خداوندفرماندارخوب وزحمتکش ازجنس مابرای مامردم شریف هیرمند عطافرموده است خداخودش محافظش باش