شهرگندمـــ : جمعی از دانشجویان سیستانی و بلوچ دانشگاه های مالزی درخصوص ترور یک معلم دیگر در استان سیستان و بلوچستان بیانیه ای به شرح زیر منتشر کردند. شهادت افتخار و زینت مردم ما است و استقامت و هوشیاری در مقابل جنایتکاران وظیفه ما به عنوان وارثین شهدا می باشد. ما اساتید و دانشجویان سیستانی […]

شهرگندمـــ : جمعی از دانشجویان سیستانی و بلوچ دانشگاه های مالزی درخصوص ترور یک معلم دیگر در استان سیستان و بلوچستان بیانیه ای به شرح زیر منتشر کردند.

شهادت افتخار و زینت مردم ما است و استقامت و هوشیاری در مقابل جنایتکاران وظیفه ما به عنوان وارثین شهدا می باشد. ما اساتید و دانشجویان سیستانی و بلوچ دانشگاه های مالزی ضمن عرض تبریک و تسلیت به مردم شریف این استان به مناسبت شهادت یکی دیگر از معلمان استان سیستان و بلوچستان خواستار پیگیری هرچه سریعتر وضعیت امنیتی استان هستیم.

حال که مردم فهیم سیستان و بلوچستان با حفظ وحدت روز به روز داغ دل کوردلان متعصب را بیشتر میکنند مسئولان نباید مردم را به حال خود رها کنند. از تمام مسئولان کشور و استان عاجزانه تقاضا داریم قدر رفتار با بصیرت و هوشیار مردم استان سیستان و بلوچستان را که اجازه نمیدهند این مسائل باعث بروز جنگ های قومی و مذهبی بشود را بدانند و هرچه سریعتر فکری اساسی جهت وضعیت امنیت منطقه بردارند.

در پایان ضمن اظهار امیدواری برای بهبودی وضعیت امنیتی استان سیستان و بلوچستان با خانواده های شهید عیسی شهرکی و شهید ادهم صبوری که پنج شنبه دوازدهم دی ماه 1393 طی یک عملیات تروریستی به شهادت رسیدند ابراز همدردی میکنیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه