گندمــــ پرس : سایت خبری تحلیلی صدای سیستان به نشانی sedayesistan.ir جایگزین پایگاه خبری سیستان آنلاین شد و در دسترس علاقمندان به حوزه خبر و اطلاع رسانی منطقه قرار گرفته است.     در بیانیه آغاز به کار این وب سایت خبری آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ذٰلِکَ وَمَنْ یُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ فَإِنَّهَا مِنْ […]

گندمــــ پرس : سایت خبری تحلیلی صدای سیستان به نشانی sedayesistan.ir جایگزین پایگاه خبری سیستان آنلاین شد و در دسترس علاقمندان به حوزه خبر و اطلاع رسانی منطقه قرار گرفته است.

 

صدای سیستان

 

در بیانیه آغاز به کار این وب سایت خبری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ذٰلِکَ وَمَنْ یُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ فَإِنَّهَا مِنْ تَقْوَى الْقُلُوب

رسانه خبری تحلیلی سیستان آنلاین در بهمن 1391 فعالیت خود  را با رویکردی مستقل در امر اطلاع ‌رسانی و بدون توجه به جناح بندی های سیاسی در مسیر تعهد به خانواده های معظم شهدا , آرمان‌های انقلاب اسلامی , امام راحل و پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب آغاز بکار کرد.

 

وب سایت خبری سیستان آنلاین افتخار دارد با همه توان و ظرفیت خود قریب به سه سال کار و فعالیت و خروجی بیش از دو هزار مطلب ٬ گزارش ٬ تحلیل و ارائه دیدگاه های کارشناسی شده و همچنین پیوند 200 لینک این وب سایت در رسانه های کشور ماحصل عملکرد این سایت خبری در این مدت بوده است که این در فضایی بدور از هرگونه حاشیه و جنجال و با تعامل سازنده با مسئولان اجرائی در جهت پیگیری مطالبات بحق مردم مظلوم و ولایتمدار سیستان انجام گرفته است.

البته مدیران این رسانه خبری در این راه هیچگاه خود را عاری از اشتباه و اشکال ندانسته  و همواره تلاش کرده اند در تعامل با مخاطبان و صاحبان فکر و اندیشه  , گام های اساسی در جهت رفع اشکالات موجود برداشته ٬ جا دارد از تک تک مخاطبین , مردم و مسوولان خوبی که رسانه خبری سیستان آنلاین را در این مدت همراهی کرده اند تشکر و قدردانی فراوان نمایم  ما همچنان چشم انتظار همراهی شما عزیزان در رسانه جدید خواهیم بود.

 

باتوجه به گسترش فضای باز رسانه ای در کشور و حضور رسانه های مختلف در منطقه و همچنین بدلیل همراهی مخاطبین عزیز بیش از ظرفیت رسانه خبری سیستان آنلاین برآن شدیم از این فرصت استفاده کرده و تغییرات اساسی را با ایجاد یک رسانه جدید آغاز کنیم.

 

رسانه خبری تحلیلی صدای سیستان با مدیر مسوولی امیر حسین خمر با همان رویکرد سابق فارغ از هرگونه جناح بندی سیاسی و در مسیر تعهد به خانواده های معظم شهدا , آرمان‌های انقلاب اسلامی , امام راحل و پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب و همراهی دولت تدبیر و امید در روزهای  منتهی به آغاز هفته گرامی داشت دفاع مقدس با بهره گیری از فناوری روز دنیا راه اندازی و آغاز به کار کرد.

 

صدای سیستان با راهبردی تحلیلی و خبری با هدف انعکاس مشکلات مردم سیستان و با بهره گیری از بهترین تیم تخصصی صداقت , سرعت , پرهیز از انتشار اخبار غیر واقعی , اجتناب از توهین و تهمت , رعایت اخلاق حرفه ای و ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها  , آگاهی شهروندان از حقوق شهروندی‌شان , نگاهی ویژه به مسئله فرهنگ و فرهنگ‌سازی , اخلاق مداری و انصاف در انتشار مطالب را  سر لوحه فعالیت کاری خود قرار داده و با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان ضمن دوری از هرگونه حاشیه و هیاهو با ارایه تحلیل های کارشناسی شده و علمی زمینه مناسبی را برای پیگیری مشکلات مردم منطقه فراهم خواهد آورد.

 

امید است با اتکا و توکل به خداوند متعال و توجه و نظر خاص حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و عنایات مخاطبین عزیز و مسوولین گرامی بتوانیم به مانند سابق درعرصه اطلاع رسانی خدمتگزار خوبی برای مردم منطقه باشیم.

 

والسلام علی عبادالله الصالحین

با تشکر و سپاس فراوان امیرحسین خمر مدیر مسئول رسانه خبری تحلیلی صدای سیستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه