تاریخ : پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ Thursday, 19 May , 2022

بهترین و بدترین خبر سال 93 از دیدگاه امام جمعه زابل

  • کد خبر : 21384
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱
بهترین و بدترین خبر سال 93 از دیدگاه امام جمعه زابل

گندمـــ پرس : حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل حس نشاط و مطالبه گری مردم سیستان را بهترین و مسرت بخش ترین خبر سال جاری دانست و افزود: در سالی که هم اکنون به انتهای آن رسیده ایم حس مطالبه گری مردم و بخصوص جوانان سیستانی برای بنده بسیار خوشحال کننده بوده است، وقتی که […]

گندمـــ پرس : حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل حس نشاط و مطالبه گری مردم سیستان را بهترین و مسرت بخش ترین خبر سال جاری دانست و افزود: در سالی که هم اکنون به انتهای آن رسیده ایم حس مطالبه گری مردم و بخصوص جوانان سیستانی برای بنده بسیار خوشحال کننده بوده است، وقتی که می بینم جوانان هم صدا، هم سو و با اتحاد کامل حرکت هایی انجام می دهند.
وی ادامه داد: این حرکت ها و مطالبه گری ها نتایج خوبی خواهد داشت و باعث خبرهای خوبی در آینده خواهد شد، خبرهایی که شامل عملیاتی شدن و اجراشدن تمام طرح هایی است که مسئولین قولش را داده اند.
امام جمعه زابل نتیجه مطالبه گری مردم را اینگونه عنوان کرد: این نشاط،هم دلی و مطالبه گری مردم عزیز سیستان انشاالله باعث اجرایی شدن منطقه آزاد تجاری اقتصادی سیستان، طرح گردشگری، طرح تجارت چمدانی، طرح بهره براری از کارتهای مرزنشینی و بسیاری از طرح های دیگر می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: انشالله با مطالبه گری مردم و در پی آن اجرایی شدن طرح ها بسیاری از مشکلات مردم سیستان برطرف خواهد شد و این خبر خوبی است که به سمع و نظر همه خواهد رسید.

بدترین خبر سال
حجت الاسلام کیخا از بدترین خبر سال جاری گفت: خشک شدن تالاب هامون، ناتمام بودن و نیمه کاره رها شدن طرح ها، فقر و مهاجرت مردم سیستان از بدترین خبرهایی است که در سال جاری با آن روبه رو بوده ایم.

اوشیدا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21384

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام بر امام جمعه فهیم زابل و قابل توجه مطالبه گران عزیز تا اجرایی نشدن کامل طرحها ساکت نخواهیم ماندو از استاندار عزیز میخواهیم از کلید دولت تدبیر و امید برای راه اندازی منطقه آزاد هرچه سریعتر بهره گیرند