تاریخ : یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022

بقا مدیران کوتوله با استفاده از چسب ۲قلو

  • کد خبر : 47634
  • ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
بقا مدیران کوتوله با استفاده از چسب ۲قلو
برخی از مدیران برای بقا در سمت خود با استفاده از خاصیت چسبندگی چسب برای چسبانیدن خویش به نمایندگان از این محلول معجزه آسا به خوبی کمال بهره را می برند.

برخی از مدیران برای بقا در سمت خود با استفاده از خاصیت چسبندگی چسب برای چسبانیدن خویش به نمایندگان از این محلول معجزه آسا به خوبی کمال بهره را می برند.

گندم خبر، در سال های اخیر آفتی سخت و زیان ده متاسفانه دامان پر از مهر و محبتِ مردم مظلوم سیستان و بلوچستان را فرا گرفته است.

روزگار در سیستان و بلوچستان به سختی برای مردمانش سپری می شود و شمال تا جنوب استان را آفتی سخت از وجود مدیران فشل و ضعیف فرا گرفته است.

مدیرانی کوتوله که راه بقا خود را در رکابِ نمایندگان بودن یافته اند و با پاچه خواری، همراهی و فشار نمایندگان توانسته اند دمار از روزگار مردم سخت کوش استان درآورده و خویش را مالک مرکب های ریاست بدانند.

بررسی های ما نشان می دهد استفاده از چسب دوقلو در روابط بی تاثیر نبوده و روسای گرامی ضمن نمایان کردن کاربرد ویژه این نوع چسب، با همراهی نماینده در مجالس و جلسات خصوصی و غیر خصوصی تلاش می کنند خودی نشان دهند تا روزنه ای امید برای فشار بیشتر با بودنشان در منصب ریاست بر مردم وارد کنند.

از جناب استاندار تقاضا داریم که اگر این توان را دارد، این مدیران چسبنده را شناسایی و با ورود جدی روزنه امیدشان را بتن ریزی و مردم را از شر وجودشان راحت کنند.

قطعا نمایندگان آگاه هستند استفاده از جوانان انقلابی، جهادی و پای کار راه شیعه و سنی می تواند خیلی از مشکلات مردم را رفع نماید.

البته در پایان یادآوری این نکته خالی از لطف نیست، هنوز هم مدیرانی هستند که بدون استفاده از چسب و نفوذ با قدرت و توان خویش پای کار حل مشکلات مردم ایستاده اند،که جا دارد در اینجا از وجود چنین مدیرانی تشکر کنیم.

به قلم مجتبی نورا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47634
  • دیدگاه‌ها برای بقا مدیران کوتوله با استفاده از چسب ۲قلو بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.