بـــرادرم ! شهــادتت مــبارکــــــ

 • کد خبر : 28889
 • ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
بـــرادرم ! شهــادتت مــبارکــــــ

گندمـــــ پرس : امــروز شـانه هــای ایرانشهر و دل ایـران زمین، زیر بار سنگین غـم پرپر شـدن دو لاله ی گلگـون رنگ عــزا گـرفتـه است.   در جنایتی دوباره نام بزرگ دو راد مــرد از فرزندان ایران اسلامی بر بوم شهــادت نقش بست و دو پیکر مطهر بر دستهای غمپوش مردم و دامان پر مهر […]

گندمـــــ پرس : امــروز شـانه هــای ایرانشهر و دل ایـران زمین، زیر بار سنگین غـم پرپر شـدن دو لاله ی گلگـون رنگ عــزا گـرفتـه است.

 

IMG-20151006-WA0005

در جنایتی دوباره نام بزرگ دو راد مــرد از فرزندان ایران اسلامی بر بوم شهــادت نقش بست و دو پیکر مطهر بر دستهای غمپوش مردم و دامان پر مهر خاک ایرانشهر آرامشی ابدی یافت.

دردناک است؛ جاری شدن خون دو انسان شریف بی هیچ گناهی؛معلمی که عمر و وقت و سرمایه اش را برای پرورش کودکان این آب و خاک و آبیاری نهال وجودشان گذاشته و گروهبانی که جان و مال و هستی اش را به پای دفاع از حریم امن مردمش و آرامش خاطر آنها نهاده.

 

IMG-20151006-WA0015

 

شهید سرفراز گــروهبان یکــم حسینعلی سبحـانیان از نیمـــروز
شهید سربلند معلـم پرویز روشناس از ایرانشهــر

 

پرواز کبوتر سپید بال جانتان بر بلندای آسمان رشادت و پیوستن تان به روح بلند کبریا مبارک!!!

 

IMG-20151006-WA0003

 

گــرچه قلب مـــردم این سرزمین همواره در ماتم این ظالمانه ها و بی رحمی ها خـواهد گـداخت و برای رفع نا امنی هــا نا امید از مسولان و ناگـزیر دست به دامان عدل الهی خواهد شد و این فـــریاد تا همیشه در حنجــره اش باقی خـواهـد مـاند کــه: به کدامین گناه کشته شد؟؟؟؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=28889

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. داشتم خبر سایت شما در خصوص بهبود امنیت در استان رو که آقای استاندار فرمونده بودند می خوندم.

 2. درست داستان هفته انتظامی پارسال تکرارشدنیروی انتظامی وسایرین بایدبدانندکه این بزدلهای تاریخ ازپشت خنجرمیزنندوجرات روبرو شدن ندارند.پس بایدبیشترمراقبت نمایند

 3. گروهبان یکم نه
  استوار یکم
  اصلاحش کن

 4. پس واسه همین آقای جهانگیری این همه محافظ دور برش بودند . …………نگو بلا بگو

 5. انالله واناالیه الراجعون

 6. شهادت هنر مردان خداست . خدمت دوست وبرادر خودم اقای حاج عباسعلی سبحانیان وخانواده محترمشان از صمیم قلب تسلیت عرض می نمایم از ایزد منان برای ان برادر بزرگوار که عمر گوهربارش را در راه اعتلای فرهنگ شهادت در نظام اسلامی صرف نموده است صبر از درگاه خداوند منان ارزو دارم.

 7. تسلیت به خانواده محترم ایشان