گندمـــــ پرس : امــروز شـانه هــای ایرانشهر و دل ایـران زمین، زیر بار سنگین غـم پرپر شـدن دو لاله ی گلگـون رنگ عــزا گـرفتـه است.   در جنایتی دوباره نام بزرگ دو راد مــرد از فرزندان ایران اسلامی بر بوم شهــادت نقش بست و دو پیکر مطهر بر دستهای غمپوش مردم و دامان پر مهر […]

گندمـــــ پرس : امــروز شـانه هــای ایرانشهر و دل ایـران زمین، زیر بار سنگین غـم پرپر شـدن دو لاله ی گلگـون رنگ عــزا گـرفتـه است.

 

IMG-20151006-WA0005

در جنایتی دوباره نام بزرگ دو راد مــرد از فرزندان ایران اسلامی بر بوم شهــادت نقش بست و دو پیکر مطهر بر دستهای غمپوش مردم و دامان پر مهر خاک ایرانشهر آرامشی ابدی یافت.

دردناک است؛ جاری شدن خون دو انسان شریف بی هیچ گناهی؛معلمی که عمر و وقت و سرمایه اش را برای پرورش کودکان این آب و خاک و آبیاری نهال وجودشان گذاشته و گروهبانی که جان و مال و هستی اش را به پای دفاع از حریم امن مردمش و آرامش خاطر آنها نهاده.

 

IMG-20151006-WA0015

 

شهید سرفراز گــروهبان یکــم حسینعلی سبحـانیان از نیمـــروز
شهید سربلند معلـم پرویز روشناس از ایرانشهــر

 

پرواز کبوتر سپید بال جانتان بر بلندای آسمان رشادت و پیوستن تان به روح بلند کبریا مبارک!!!

 

IMG-20151006-WA0003

 

گــرچه قلب مـــردم این سرزمین همواره در ماتم این ظالمانه ها و بی رحمی ها خـواهد گـداخت و برای رفع نا امنی هــا نا امید از مسولان و ناگـزیر دست به دامان عدل الهی خواهد شد و این فـــریاد تا همیشه در حنجــره اش باقی خـواهـد مـاند کــه: به کدامین گناه کشته شد؟؟؟؟

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه