گــنــدمــ پــرس: جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در همایش فرماندهان گردان، گروهان و دسته های کوثر که صبح امروز در مجتمع شهید عالی زاهدان برگزار شد به تبیین جایگاه بسیج در انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: بسیج با حفظ دستاوردهای ملت و کشور به عنوان یک سرمایه ملی شناخته می شود. وی افزود: بسیج با […]

گــنــدمــ پــرس: جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در همایش فرماندهان گردان، گروهان و دسته های کوثر که صبح امروز در مجتمع شهید عالی زاهدان برگزار شد به تبیین جایگاه بسیج در انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: بسیج با حفظ دستاوردهای ملت و کشور به عنوان یک سرمایه ملی شناخته می شود.

وی افزود: بسیج با ایستادگی در برابر هر نوع ترفند و توطئه دشمن مقاوم ایستاده و به عنوان سرمایه ی ملی کشور توانسته علاج واقعی دردها باشد.

سرهنگ محمد ناظری بسیج را مظهر مقدس وحدت میان اقشار دانست و بیان کرد: مولفه ی وحدت در مبارزه با دشمن، سازندگی، آبادانی، حفظ نظام اسلامی و دستاوردهای آن، اجرای منویات مقام معظم رهبری و آرمانهای حضرت امام می تواند ایفای نقش کند.

وی بسیج را عامل ایجاد و حفظ امنیت کشور برشمرد و تاکید کرد: امنیت از عناصر اصلی یک حاکمیت با ثبات و مقتدر است؛ نظام جمهوری اسلامی با تکیه بر توده ی مردم در موقعیت فعلی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.

وی اضافه کرد: تمام دشمنی دشمنان انقلاب بر علیه نظام از ابتدا تا کنون با حضور همیشگی بسیج در صحنه نقش بر آب شده است.

وی بسیج را بهترین مدافع اسلام، انقلاب و کشور خواند و تصریح کرد: در فتنه سال 88 که استکبار جهانی تمام قوای خود را با تکیه بر عوامل درونی برای ضربه زدن به نظام به کار گرفت شاید بسیج مردمی بود که جلوی آنان را گرفت و توطئه های دشمن را خنثی کرد.

سرهنگ ناظری بیان داشت: بسیج مایه استحکام و امید نیروهای مسلح است؛ امروز بسیج یک سازمان رزمی کارآمد دارد./سپاه سلمان 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه