تاریخ : سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023

برگی از تاریخ : دکتر شهریاری , نورا و دهمرده در یک قاب

  • کد خبر : 16989
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰
برگی از تاریخ : دکتر شهریاری , نورا و دهمرده در یک قاب

شهرگندمــ : هر سه نفر را بخوبی میشناسید هرکدام از آنها در سالهای مختلف عمر خود منشاء برکات فراوانی برای استان بوده اند هر سه را در قامت ریاست دانشگاههای مختلف و بزرگ استان دیده ایم , شهریاری در قامت ریاست دانشگاه علوم پزشکی , دهمرده درقامت ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان و نورا را […]

شهرگندمــ : هر سه نفر را بخوبی میشناسید هرکدام از آنها در سالهای مختلف عمر خود منشاء برکات فراوانی برای استان بوده اند هر سه را در قامت ریاست دانشگاههای مختلف و بزرگ استان دیده ایم , شهریاری در قامت ریاست دانشگاه علوم پزشکی , دهمرده درقامت ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان و نورا را بعنوان رئیس دانشگاه آزاد زاهدان بخوبی بیاد داریم , سه دانشگاهی که امروزه جز افتخارات و اسناد و شناسنامه استان محسوب میشوند.

پس از آن هر سه نفرشان از دانشگاه خارج و به سمت کارهای سیاسی روی آورند , دکتر شهریاری در حال حاضر برای سومین دوره بعنوان نماینده مردم زاهدان درمجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حضور دارد.

دکتر دهمرده پس از دانشگاه سیستان و بلوچستان به دانشگاه زابل آمد و پس از آن استاندار سیستان و بلوچستان شد و سپس در دو استان کرمان و لرستان نیز بعنوان استاندار حضور داشت , درحال حاضر نیز بعنوان مشاور رئیس سازمان انرژی اتمی کشور حضور دارد.

دکتر نورا پس از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان , بعنوان نماینده مردم زاهدان درمجلس هفتم حضور داشت و پس از آن ریاست مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای مختلف کشور از جمله فارس , بوشهر , کهکولیه و بویراحمد , یزد و کرمان و بندرعباس را برعهده داشت و دوره هشتم  نیز بعنوان نماینده مردم سیستان درمجلس شورای اسلامی و نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه انجام وظیفه نمود , وی درحال حاضر نیز به دانشگاه آزاد بازگشته و بعنوان مشاور رئیس دانشگاه و دبیر هیات امنای های کل دانشگاه مشغول بکار میباشد.

برای هر سه این عزیزان آرزوی موفقیت داریم

شما نیز عکسها و تصاویر تاریخی خود را از بزرگان سیستان برای ما ارسال بفرمائید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=16989

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. خسته نباشید دلاور مردان سیستان

  2. آره درست نوشتین هرسه روماسیستانیها می شناسیم.زحمتهای دکتر دهمرده کجابقه کجا .تفاوت ازآسمان تازمین هست.

  3. سلام دوستان
    مفتخرم از داشتن چنین همشهریان عالم

  4. حقش بود با داشتن این همه پتانسیل این بزرگواران را در قامتهای وزارت میدیدیم . مثلا دکتر دهمرده را در مقام وزیر راه و شهرسازی ، دکتر شهریاری را در مقام وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و دکتر نورا را در مقام وزارت علوم ویا ریاست دانشگاه آزاد کشور . سیستان بیش از اینها پتانسیل دارد ولی حیف همه با هم درگیرند و هم افزایی ندارند . افسوس .