گندمــــ پرس : صبحگاه مشترک  به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه شاهد  شهرستان زابل  برگزار شد.       به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی مدیریت آمـوزش و پرورش زابل ، صبح گـاه مشترک دانش آموزان  صبح امــروز مــورخ 10 آبان ساعت 7:30 صبح  با حضـور […]

گندمــــ پرس : صبحگاه مشترک  به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه شاهد  شهرستان زابل  برگزار شد.
 
 
 
به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی مدیریت آمـوزش و پرورش زابل ، صبح گـاه مشترک دانش آموزان  صبح امــروز مــورخ 10 آبان ساعت 7:30 صبح  با حضـور بزی معاون مـدیر کـل و مدیر آموزش و پرورش زابل ، مسئول بسیج دانش آموزی و تعدادی از روسای ادارات و حضور پرشوردانش آموزان در دبیرستان دخترانه شاهـد برگــزارگردید .
 
 
 
بزی اظهار داشت: شهید فهمیده در 8 آبان 1359 برای مبارزه با استکبار نارنجک به خود بست و جان خود را فدای اسلام نمود و به شهادت رسید و به تعبیر امام راحل در سال 1361 رهبر ما آن طفل 13 ساله ای است که نارنجک به خود می بنددو به شهادت می رسد .
 
 
 
 
 
وی افزود: مناسبتهای مختلفی در هفته ی بسیج دانش آموزی وجود دارد که مهمترین مناسبت تسخیر لانه ی جاسوسی اشاره کرد و در ادامه افزود : اگر خوب نگاه کنیم می بینیم شور و اشتیاق استکبار ستیزی در بین جوانان و دانش آموزان بیشتر شده است.
 
 
 
وی در ادامه گفت : الگوی زنان عالم حضرت زینب (س) است ،و اگر بررسی کنیم حفظ حجاب ، دینداری ، پیروی از ولایت را اصلی ترین پیام آنها حضرت خواهیم یافت .
 
 
 
در ادامJه سرهنگ ثمJره فرمانده سپاه شهرستان زابل با حضور در دبیرستان دخترانه شاهد ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش و پرورش و دست اندرکاران اجرای صبحگاه گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بسیجی کسی است که دلش برای این نظام می تپد ، هـدفش خدمت به مردم و ارتقای جامعه ی اسلامی و سرکوب دشمنان اسلام است نه فقط به داشتن یک کارت شناسایی بسیج .
 
 
وی با بیان اینکه درک پیام شهداء و ایثارگــران بسیار مهم است اظهـار کرد: ما امیدواریم که انتقال این هدف و عبرت ها دراین مناسبت ها علی الخصوص این هفته هر چه بهتر انجام شـود .
 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه