گندم پرس :عصرهامون : عباس پالاش با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شعبانیه راس ساعت9:30 در مسجد جامع زاهدان، اظهار داشت: خانواده‌های شهدا با تربیت چنین فرزندان رشید و مقاومی، در عظمت ایران اسلامی و اجر و پاداش آنها سهیم هستند و مسئولان موظفند در خدمت خانواده‌های معظم شهدا باشند.وی با بیان اینکه روحیه استقامت […]

گندم پرس :عصرهامون : عباس پالاش با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شعبانیه راس ساعت9:30 در مسجد جامع زاهدان، اظهار داشت: خانواده‌های شهدا با تربیت چنین فرزندان رشید و مقاومی، در عظمت ایران اسلامی و اجر و پاداش آنها سهیم هستند و مسئولان موظفند در خدمت خانواده‌های معظم شهدا باشند.
وی با بیان اینکه روحیه استقامت این خانواده‌های بزرگوار، پایه و اساس انقلاب اسلامی ایران را استوار کرده است، بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا تجدید پیمان دوباره با آرمان‌ها و اهداف شهداست و می‌تواند از نظر فرهنگی نیز روی جوانان تأثیر مهمی داشته باشد.

پالاش با اشاره به جایگاه و نقش ارزشمند شهدا در پویایی و بالندگی نظام اسلامی تصریح کرد: همگان باید برای پاسداشت شهدا و تبیین ارزش‌های اسلامی گام‌های موثری بردارند.

مدیر کل بنیاد شهید و اموز ایثار گران استان خاطرنشان کرد: سربلندی و اقتدار میهن ایران اسلامی و توسعه و آبادانی امروز جمهوری اسلامی و پیشرفت در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری مدیون جان‌فشانی و رشادت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌هایی که ما می‌توانیم ارزش‌های انقلاب اسلامی را به نسل‌های جدید منتقل کنیم، برگزاری یادواره شهداست، تاکید کرد: برگزاری این گونه گنگره‌ها و یادواره‌ها بهترین فرصت برای ارزیابی عملکرد مردم و مسئولان در قبال دستاوردهای شهداست.
پالاش گفت: در پنجمین یادواره شهدای شعبانیه جمعی از معتمدین، ریش سفیدان، علما و فرهیختگان استان شرکت خواهند کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ادامه داد: در این مراسم امام جمعه زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان حضور داشته و به ایراد سخنرانی می پردازنند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه