گندمـــــ پرس : ندای هیرمند ، حمید سارانی رئیس آموزش و پرورش هیرمند هدف از اجرایی کردن این طرح را بالا بردن سطح علمی دانش اموزان منطقه بیان کرد و گفت : این طرح به منظور کسب نتیجه مطلوب دانش آموزان متوسطه سوم و چهارم در امتحانات نهایی و کنکور در این شهرستان اجرایی شد. […]

گندمـــــ پرس : ندای هیرمند ، حمید سارانی رئیس آموزش و پرورش هیرمند هدف از اجرایی کردن این طرح را بالا بردن سطح علمی دانش اموزان منطقه بیان کرد و گفت : این طرح به منظور کسب نتیجه مطلوب دانش آموزان متوسطه سوم و چهارم در امتحانات نهایی و کنکور در این شهرستان اجرایی شد. دانش آموزان نخبه سراسر شهرستان در دو پایگاه ویژه خواهران و برادران آموزش داده می شوند.

 

 

وی عنوان کرد: طی ارسال نامه ای به مدارس ،دانش آموزان نخبه در سراسر حوزه هیرمند و بر اساس الویت بندی کلاس هایی برگزار میشود که  در آن دانش آموزانی که برای سال سوم ثبت نام می شوند باید معدل سال دوم آنها بالای۱۸ و دانش آموزان سال چهارم نیز معدل سال گذشته آن ها بالای ۱۵ باشد.

 

 

وی گفت: همچنین برای این کلاس های علمی از مربیان بومی و غیر بومی استفاده می شود که شرایط مربیان بومی به طوری است که در سال های  گذشته قبولی صددرصد در امتحانات نهایی را  داشته اند.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند هدف اصلی برگزاری این کلاس هارا ارتقای معدل در امتحانات نهایی سوم و قبولی و کسب رتبه های برتر در کنکور بیان کرد و گفت : این کلاس ها برای دانش آموزان متوسطه سوم تا زمان شروع امتحانات نهایی و برای دانش آموزان متوسطه سال چهارم نیز تا زمان برگزاری آزمون سراسری کنکور در شهرستان هیرمند ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه