تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

برگزاری همایش مشاوره ای دانش آموزان سال چهارم متوسطه شهرستان نیمروز

  • کد خبر : 21698
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷
برگزاری همایش مشاوره ای دانش آموزان سال چهارم متوسطه شهرستان نیمروز

گندمــ پرس : به منظور آشنائی دانش آموزان با مباحث کنکور همایش مشاوره ای با همکاری گروه خیرین آل یاسین برگزار گردید.     به گزارش گندمـ پرس به نقل از روابط عمومی اداره همایش مشاوره ای دانش آموزان سال چهارم متوسطه شهرستان نیمروز با همکاری گروه خیرین آل یاسین و به منظور آشنائی آنها […]

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21698

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. سخنرانان و مشاوران این همایش کیا بودن؟ در خصوص چه مباحثی به دانش آموزان مشاوره و راهکار ارائه دادن؟ پیشنهاد میکنم آقای امیر شاهی در ضمن برگزاری این همایش ها از چهره های موفق کنکور سالهای قبل منطقه در رشته های مختلف پزشکی، دندانپزشکی، دارو سازی،دامپزشکی، مهندسی برق،کامپیوتر، حقوق و… دعوت کنند تا تجربیات و راهکارهای موفقیت رو به دانش آموزان ارائه بدن. مخصوصا اگر این مشاوره همیشگی و در طول سال تحصیلی باشه.

  2. به خدا این همایشهابا حضور اساتید شهرستانی به جز تبلیغ و هزینه زیاد فایده ای ندارد. ما یک استاد بسیار محبوب به نام آقای سراوانی در زابل داریم که دبیر موفق دبیرستانهای نمونه ی زابل است او با تکنولوژی جدید و هوشمند تدریس می کند برای دانش آموزانش جزوه نوشته که در انتشارات دانش زابل موجود است. و آن قدر زیبا راه حل تست ها را می گوید که برادر و پسر خاله ام که شاگرد او هم در مدرسه هستند و هم در کلاسهای خصوصی بسیار ارزان او شرکت کرده اند می گویند وجود این استاد برای سیستان یک نعمت است اما چه فایده که ناشناخته مانده وعلاقه ای هم برای مشهور شدن ندارد او مدتهاست به صورت گمنام تلاش می کند دبیرستان بهیاری را برای زابل بیاورد و برای بچه ها در خواست نوشته و همه بچه ها امضا کرده اند. اما جالب است هر جا از او در این باره می پرسی می گوید زحمت آقای سلجوقی و فرماندار و دکتر نصیری بوده است . و او کاری انجام نداده است .چرا رییس اداره نیمروز از وجود ایشان استفاده نمی کند.