شهرگندمـــ : عصر امروز جلسه ای با محوریت برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی تالابها , در محل اداره محیط زیست زابل برگزار گردید .   به گزارش شهر گندمـــ در این جلسه که به منظور برنامه ریزی درخصوص نحوه برگزاری این همایش و مراسم استقبال از خانم دکتر ابتکار و هیات همراه برگزار شد . […]

شهرگندمـــ : عصر امروز جلسه ای با محوریت برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی تالابها , در محل اداره محیط زیست زابل برگزار گردید .

20150131_153421

 

20150131_153440

به گزارش شهر گندمـــ در این جلسه که به منظور برنامه ریزی درخصوص نحوه برگزاری این همایش و مراسم استقبال از خانم دکتر ابتکار و هیات همراه برگزار شد .

دراین جلسه مهندس امیری معاون محیط زیست استان با اشاره به اینکه برای اولین بار درسال 84 اولین همایش بزرگداشت روز جهانی تالابها برگزار شده است , همایش امسال را دومین همایش در سیستان عنوان کرد و گفت : در آن سال بهره برداری مناسبی از آن همایش نشد , اما امسال باید نهایت بهره برداری را از حضور مهمانان بلند پایه ای که در همایش حضور خواهند داشت انجام دهیم.

20150131_160702

در این جلسه گنجی مدیرعامل انجمن زیست محیطی هامون پاک(چورا) که مسئولیت برگزاری این همایش را برعهده دارد گفت : تلاشهای فراوانی صورت گرفت تا بالاخره مجوز برگزاری این همایش در سیستان صادر شد.

وی گفت : خانم دکتر ابتکار معاونت محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور نیز تاکید بر نقش مردم و بخصوص جوانان و نوجوانان در برگزاری این همایش دارند که می طلبد مردم و جوانان و نوجوانان با حضور پرشور خود دراین امر ما را یاری رسانند.

20150131_154457

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه