شهرگندمــــ : کارگاه سه روزه ای تحت عنوان عکاسی مستند از سوی انجمن هنرهای تجسمی زابل برگزار می شود. به گزارش شهرگندمـــ حامد غلامی عکاس برجسته سیستانی با اعلام این خبر گفت : این کارگاه با حضور علی اکبر شیرژیان نویسنده کتاب عکاسی مستند و دبیر مستند خبرگزاری ایرنا در روزهای 20، 21 و 22 […]

شهرگندمــــ : کارگاه سه روزه ای تحت عنوان عکاسی مستند از سوی انجمن هنرهای تجسمی زابل برگزار می شود.

به گزارش شهرگندمـــ حامد غلامی عکاس برجسته سیستانی با اعلام این خبر گفت : این کارگاه با حضور علی اکبر شیرژیان نویسنده کتاب عکاسی مستند و دبیر مستند خبرگزاری ایرنا در روزهای 20، 21 و 22 آذرماه 93 در زابل برپا می شود.

New Image-41

هزینه شرکت در این کارگاه 50 هزار تومان و ظرفیت شرکت آن هم محدود است لذا از علاقه‌مندان به شرکت در این دوره تقاضا می‌شود که هرچه سریع‌تر برای ثبت‌نام اقدام کنند. متقاضیان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت‌نام از طریق شماره تلفن 09158508241 با حامد غلامی مسئول برگزاری تماس بگیرند.

محل برگزاری این کارگاه متعاقبا اعلام می شود.

گفتنی است علی اکبر شیر ژیان جزو دوازده عکاس زیر سی سال جهان به انتخاب بنیاد ورلد پرس فتو ( مرکز عکاسی مطبوعاتی جهان) در سال 2009 می باشد.

از جمله فعالیت‌های او می‌توان به عکاسی تئا‌تر، عکاسی مستند و عکاسی خبری اشاره کرد.

شرکت در نمایشگاههای گروهی «بهار ایرانی» شامل بهترین عکس‌های تئا‌تر ایران در پاریس، نمایشگاه «ایران» توسط موسسه فرهنگی کاندیانی ونیز و نمایشگاه بین المللی بام شکسته بم در تهران از جمله سوابق شیرژیان در برگزاری نمایشگاههای گروهی عکاسی بوده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه