تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

برنده اصلی انتخابات مردم هستند

  • کد خبر : 31892
  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۲
برنده اصلی انتخابات مردم هستند

گندم پرس : فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت : برنده اصلی انتخابات پیش رو مردم هستند و با حضور حداکثری خود در حماسه ۷ اسفند نشان خواهند داد که در پی عزت و سربلندی ایران اسلامی می باشند. به گزارش روابط عمومی فرماندار ویژه شهرستان زابل : هوشنگ ناظری پیش از ظهر امروز در جلسه […]

گندم پرس : فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت : برنده اصلی انتخابات پیش رو مردم هستند و با حضور حداکثری خود در حماسه ۷ اسفند نشان خواهند داد که در پی عزت و سربلندی ایران اسلامی می باشند.

به گزارش روابط عمومی فرماندار ویژه شهرستان زابل : هوشنگ ناظری پیش از ظهر امروز در جلسه تبیین رفتارهای اخلاقی و قانونی که باحضور کاندیداهای حوزه انتخابیه سیستان، اعضای شورای تامین ، هیات های اجرایی و نظارت و فرمانداران  شهرستان های حوزه سیستان ، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید،اظهار داشت: دشمنان همیشه در پی آن هستند که انتخابات در کشور ما را غیر واقعی و از پیش تعیین شده جلوه دهند ، این در حالی است که در نظام اسلامی ما همه چیز بر آرای مردم اتکا دارد و دموکراسی اسلامی و مردم سالاری دینی از ارزش و جایگاه رفیعی برخوردار می باشد و در انتخابات ۷ اسفند ماه هم  این خواسته مردم است که از صندوق های رای بیرون خواهد آمد.

 

 

ناظری با تبیین و تشریح تبلیغات مجاز و غیر مجاز و نیز مواردی از قانون انتخابات افزود : برگزاری انتخاباتی شایسته که در شان و منزلت مردم و در راستای اهداف نظام و آرمان های شهدا باشد ، نیازمند پایبندی به اخلاق مداری و قانون مداری است و همه باید این اصول را رعایت کنیم.

وی تصریح کرد:همه ی مردم و دست اندرکاران برگزاری انتخابات به دنبال برگزاری با شکوه این رویداد مهم هستند و با مواردی که به هرشکل مانع خلق این حماسه شوند، برخورد خواهد شد.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31892

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. اگر افراد شایسته انتخاب نشوند برنده اصلی مسوولین به خواب زده و طایفه های غارتگر سیستان هستند