گندمـــ پرس : مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور درهیات دولت به تشریح برناه ها و اقدامات دولت در استان پرداخت. پس از سخنان ایشان , دکتر روحانی ریاست جمهوری به سخنرانی پرداخت و در بخشی از سخنان خود با اشاره به سخنان علی اوسط هاشمی به بیان برنامه ها و دیدگاههای دولت […]

گندمـــ پرس : مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور درهیات دولت به تشریح برناه ها و اقدامات دولت در استان پرداخت.

index

پس از سخنان ایشان , دکتر روحانی ریاست جمهوری به سخنرانی پرداخت و در بخشی از سخنان خود با اشاره به سخنان علی اوسط هاشمی به بیان برنامه ها و دیدگاههای دولت دراستان پرداخت.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از فارس روحانی در بخشی از سخنان خود به گزارش ارائه شده به هیأت دولت درباره اقدامات انجام شده در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: سیستان و بلوچستان امکانات بسیار خوبی برای توسعه دارد و وزرا و دست اندرکاران توسعه استان، باید از همه این ظرفیت ها و امکانات برای پیشبرد سریع طرح های در دست اجرا در بخش های رفاهی، سلامت، امنیت، کشاورزی، راه‌آهن، بندر، فرودگاه و معدن و صنعت بهره برداری کنند.
وی با اشاره به حضور گسترده تر مردم این استان در مراسم 22 بهمن امسال، گفت: این حضور بدان معناست که سرمایه انسانی و انسجام ملی هر روز رو به تقویت است و مردم به آینده کشور امیدوارند.
رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه برای توسعه و رونق استان سیستان و بلوچستان تصمیمات مهمی اتخاذ شده است ، اظهارداشت: تکمیل طرح آبیاری مدرن 46 هزار هکتار اراضی شمال این استان در کنار ایجاد منطقه آزاد در زابل ، طرحهای مرتبط با گاز رسانی ، گسترش شبکه راه آهن و بهره برداری از معادن و اقداماتی که برای توسعه بندر چابهار در جنوب این کشور و توسعه فرودگاه استان انجام شده ، این استان را به سمت رونق و توسعه بیشتر سوق خواهد داد.
روحانی گفت: مجموعاً 310 میلیارد تومان برای پیشبرد طرحهای استان تخصیص داده شده و بنابراین کار بسیار بزرگی را دولت انجام داده و خوشحالم وعده‌هایی که در سفرهای استانی به استان‌ها می‌دهیم ، بحمدالله در حال اجرا است –

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه