تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

برنامه های دولت در استان از زبان رئیس جمهور

  • کد خبر : 21391
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۶
برنامه های دولت در استان از زبان رئیس جمهور

گندمـــ پرس : مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور درهیات دولت به تشریح برناه ها و اقدامات دولت در استان پرداخت. پس از سخنان ایشان , دکتر روحانی ریاست جمهوری به سخنرانی پرداخت و در بخشی از سخنان خود با اشاره به سخنان علی اوسط هاشمی به بیان برنامه ها و دیدگاههای دولت […]

گندمـــ پرس : مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان با حضور درهیات دولت به تشریح برناه ها و اقدامات دولت در استان پرداخت.

index

پس از سخنان ایشان , دکتر روحانی ریاست جمهوری به سخنرانی پرداخت و در بخشی از سخنان خود با اشاره به سخنان علی اوسط هاشمی به بیان برنامه ها و دیدگاههای دولت دراستان پرداخت.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از فارس روحانی در بخشی از سخنان خود به گزارش ارائه شده به هیأت دولت درباره اقدامات انجام شده در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: سیستان و بلوچستان امکانات بسیار خوبی برای توسعه دارد و وزرا و دست اندرکاران توسعه استان، باید از همه این ظرفیت ها و امکانات برای پیشبرد سریع طرح های در دست اجرا در بخش های رفاهی، سلامت، امنیت، کشاورزی، راه‌آهن، بندر، فرودگاه و معدن و صنعت بهره برداری کنند.
وی با اشاره به حضور گسترده تر مردم این استان در مراسم 22 بهمن امسال، گفت: این حضور بدان معناست که سرمایه انسانی و انسجام ملی هر روز رو به تقویت است و مردم به آینده کشور امیدوارند.
رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه برای توسعه و رونق استان سیستان و بلوچستان تصمیمات مهمی اتخاذ شده است ، اظهارداشت: تکمیل طرح آبیاری مدرن 46 هزار هکتار اراضی شمال این استان در کنار ایجاد منطقه آزاد در زابل ، طرحهای مرتبط با گاز رسانی ، گسترش شبکه راه آهن و بهره برداری از معادن و اقداماتی که برای توسعه بندر چابهار در جنوب این کشور و توسعه فرودگاه استان انجام شده ، این استان را به سمت رونق و توسعه بیشتر سوق خواهد داد.
روحانی گفت: مجموعاً 310 میلیارد تومان برای پیشبرد طرحهای استان تخصیص داده شده و بنابراین کار بسیار بزرگی را دولت انجام داده و خوشحالم وعده‌هایی که در سفرهای استانی به استان‌ها می‌دهیم ، بحمدالله در حال اجرا است –

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21391

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
  1. سلام یونس جان بالاخره قضیه منطقه آزاد زابل به کجا رسید اگه خبر جدیدی دارید ممنون میشم چون شایعاتی شنیده میشه که قرار نیست به سرانجامی برسه

  2. با سلام خدمت استاندار محبوب ما منتظر اجرایی شدن منطقه ازاد تجاری هستیم لطفا عیدی سیستان را بده

  3. کدوم عیدی اکثر مردم زابل به خاطر حمایت دکتر شهریاری از سعید جلیلی به جلیلی رأی دادند و حالا هم انتظار دارند که به خاطر این خوش خدمتی دولت روحانی یه حال اساسی هم بهشون بده .

  4. باسلام اقای یونس لطفا پیگیر باشیدایا خبر جدیدی از منطقه ازاد هست یا نه-دوستان هم لطفا حرفهای نا امیدانه نزنند به امید خدا اگر مردم بخواهند محقق میشود

    • سلام پیگیر این مساله هستیم , جناب استاندار فرمودند به جد پیگیرند تا طرح هرچه سریعتر آماده و در شورا مطرح شود ,

  5. … ! به حقوق محرومین در هیچ دولتی توجه نشده است! توجه به حق محرومین یعنی مردمی که از داشتن گاز ـ این درآمد ملی ـ محرومند انرژی برق و آب آنها رایگان باشد چرا که دولت سهم گاز اونا رو به جیب می زند . این یعنی تدبیر .