تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022

برق ۷۰ دستگاه اجرایی پرمصرف سیستان و بلوچستان قطع شد

  • کد خبر : 47965
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳
برق ۷۰ دستگاه اجرایی پرمصرف سیستان و بلوچستان قطع شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان بیان کرد: برق ۷۰ دستگاه اجرایی پرمصرف این استان به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف اعلام شده، طی ابلاغ قبلی قطع شد.

خلیل عوض زاده با اشاره به اهمیت صرفه‌جویی مصرف برق به ویژه در بخش ادارات، گفت: از این تعداد مرکز پرمصرف، ۲۸ مورد فقط در بخش بانک‌های این استان بوده است.

وی بیان کرد: با توجه به اخطارهای متوالی نسبت به رعایت سقف و الگوی تعیین شده مصرف؛ این مراکز نسبت به این موضوع بی توجه بوده و برق تعدادی از این دستگاه‌ها امروز سه شنبه، ۷ تیر ماه و دیروز، دوشنبه ۶ تیرماه قطع شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، با بیان اینکه بیش از ۶۵ اداره پر مصرف این استان نیز، تذکر و اخطار قطع برق دریافت کردند، اظهار داشت: طبق مصوبه وزارت نیرو، ادارات باید ۳۰ درصد کاهش، نسبت به مصرف دوره مشابه سال گذشته در ساعات ادارای و ۶۰ درصد کاهش مصرف جاری در ساعات غیر اداری را انجام دهند.

وی با بیان اینکه به صورت روزانه پایش و بازرسی از ادارات توسط پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان انجام می‌شود، گفت: پرسنل این شرکت ضمن ارائه راهکارهای مدیریت مصرف برق، به ادارات و مراکز پرمصرف در نوبت اول تذکر و در صورت عدم کاهش مصرف تا سقف تعیین شده، برق‌شان را قطع خواهند کرد.

عوض زاده در ادامه به قطع برق سه امور این شرکت اشاره کرد و افزود: علاوه بر پایش و رصد مصرف برق ادارات و دستگاه های اجرایی استان، پایش مصرف برق واحد‌های این شرکت نیز انجام می‌شود و با مدیران اموری که نسبت به رعایت الگوی مصرف تعریف شده کوتاهی کنند به شدت برخورد خواهد شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47965
  • دیدگاه‌ها برای برق ۷۰ دستگاه اجرایی پرمصرف سیستان و بلوچستان قطع شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.