گندمـــ پرس : به پیشنهاد وزارت نیرو و با تصویب هیات وزیران دوره تخفیفی منطقه گرمسیری منطقه 2 سیستان از چهار ماه به شش ماه افزایش یافت. هیأت وزیران تعرفه برق شهرستان‌های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز را اصلاح نمود. بر اساس این اصلاحیه، شهرستان‌های مذکور به مدت شش ماه از اول اردیبهشت ماه […]

گندمـــ پرس : به پیشنهاد وزارت نیرو و با تصویب هیات وزیران دوره تخفیفی منطقه گرمسیری منطقه 2 سیستان از چهار ماه به شش ماه افزایش یافت.

هیأت وزیران تعرفه برق شهرستان‌های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز را اصلاح نمود. بر اساس این اصلاحیه، شهرستان‌های مذکور به مدت شش ماه از اول اردیبهشت ماه تا پایان مهرماه به عنوان منطقه گرمسیر (۲) تعیین می‌شوند.(ایسنا)

 

پیش از این : 4 ماه تخفیف گرمسیری منطقه 2 و دوماه تخفیف گرمسیری منطقه 3

پیش از این زابل ( سیستان) برای مدت 4 ماه در بین شهرهای گرمسیری منطقه 2 و  دو ماه در شهرهای گرمسیری منطقه 3 دارای تخفیف بهای برق  و از امروز با تصویب هیات وزیران دوماه منطقه سه نیز به منطقه دو تغییر یافت و در واقع 4 ماه تخفیف منطقه گرمسیری 2 سیستان به شش ماه افزایش یافت و برق سیستان برای دوماه دیگر نیز ارزان تر از گذشته شد که جا دارد از کسانی که این  مهم را پیگیری کردند , بویژه دولتمردان و نمایندگان سیستان درمجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نماییم.

 

اطلاعات نادرست و اشتباه سید باقر حسینی در بیان مساله

درهمین راستا وبسایت سید باقر حسینی نماینده سیستان درمجلس شورای اسلامی به نقل از ایشان ضمن اعلام این خبر به اشتباه نوشت : که محاسبه برق در منطقه سیستان با درجه 3 انجام می شده است. در صورتی که همانگونه که در بالا اشاره شد و در پایین نیز در جدول مشاهده خواهید فرمود , پیش از این نیز زابل از 4 ماه تخفیف گرمسیری منطقه 2 بهره مند بوده است , این مساله نشان از این دارد که مسئولین مربوطه به ایشان اطلاعات نادرست داده اند که منجر به چنین اظهار نظری شده است.

 

Untitled1

 

 

Untitled

همانگونه که در تصویری که از وبسایت توانیز گرفته شده است مشاهده میفرمائید پیش از این نیز زابل برای مدت چهار ماه از تخفیف گرمسیری منطقه 2 استفاده میکرده است و دو ماه  از تخفیف منطقه 3 , حال با تصویب هیات وزیران این دوماه نیز به آن چهار ماه افزوده شده است.

 

لازم بذکر است از استان ما شهرهای چابهار و کنارک در یک دوره زمانی نه ماهه در منطقه گرمسیری منطقه 1 و ایرانشهر و سرباز نیز برای مدت سه ماه در منطقه گرمسیری 2 قراردارند.

امیدواریم طبق گفته نماینده محترم سیستان بزودی شاهد باشیم که نام شهرهای سیستان نیز در میان شهرهای مناطق گرمسیری 1 قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه