گندمـــــ پرس : پروژه برق رسانی به عشایر منطقه کوه خواجه سیستان از طریق خرید پنل خورشیدی به تعداد ۱۱۵ دستگاه به ۱۰۰ خانوار با صرف هزینه یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال از سوی خیر نیکوکار صورت گرفت.   به گـــزارش گندمـــــ پرس ، معصومه پرندوار فرماندار هامون وی با اشاره به اینکه ماهیت […]

گندمـــــ پرس : پروژه برق رسانی به عشایر منطقه کوه خواجه سیستان از طریق خرید پنل خورشیدی به تعداد ۱۱۵ دستگاه به ۱۰۰ خانوار با صرف هزینه یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال از سوی خیر نیکوکار صورت گرفت.

 

n00039583-b

به گـــزارش گندمـــــ پرس ، معصومه پرندوار فرماندار هامون وی با اشاره به اینکه ماهیت زندگی جامعه عشایری نسبت به قبل تغییر کرده اظهار کرد: در حال حاضر شرایط بهتری برای زندگی این قشر در جامعه فراهم شده است.

فرماندار هامون با بیان اینکه عشایر از تولید کنندگان مولد و قشر زحمت کش جامعه هستند گفت: فرمانداری و دستگاه های ذیربط در راستای بهبود وضعیت عشایر از هر گونه حمایت و مساعدتی فرو گذار نخواهند کرد.

وی بیان داشت: در راستای برق رسانی به عشایر کوه خواجه شهرستان هامون تعداد 115 پنل خورشیدی از سوی یک خیر برای تامین برق عشایر اختصاص داده شد که اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 150 میلیون ریال را در برداشته و برق رسانی به 100 خانوار از عشایر صورت گرفت.

پرندوار همچنین با تاکید بیشتر بر حمایت از این قشر افزود: اگر شرایط خوبی را برای زندگی این قشر از جامعه فراهم نکنیم به مرورآنها این نوع زندگی را کنار می گذارند.

 

منبع : اوشــیدا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه