گندمــ پرس : مباحث مربوط به اتوبوسرانی و تاکسیرانی در شهرها یکی از مهمترین امور محسوب می شود , زیرا مستقیم با زندگی مردم در ارتباط می باشد و در حقیقت می توان گفت , حمل و نقل عمومی یکی از زیرساخت های هر شهر به حساب می آید. در شهر زابل اما به دلیل […]

گندمــ پرس : مباحث مربوط به اتوبوسرانی و تاکسیرانی در شهرها یکی از مهمترین امور محسوب می شود , زیرا مستقیم با زندگی مردم در ارتباط می باشد و در حقیقت می توان گفت , حمل و نقل عمومی یکی از زیرساخت های هر شهر به حساب می آید.

در شهر زابل اما به دلیل مشکلاتی که در حوزه امکانات اتوبوسرانی وجود دارد این مهم آنطور که باید و شاید بدان پرداخته نشده است , اما حال و پس از انتصاب سندگل بعنوان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری زابل تحرکاتی دراین سازمان دیده می شود.

 

سندگل , اتوبوسرانی زابل

 

سندگل مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری زابل درگفتگو با گندمــ پرس ضمن برشمردن کاستی های این سازمان گفت : در حال حاضر و با توجه به فصل تعطیلی دانشگاهها در حال ساماندهی اتوبوس ها جهت حل مشکلات مردم بخصوص , تردد روستائیان هستیم و تلاش داریم روستاهای تا شعاع 50 کیلومتر را تحت پوشش حمل و نقل عمومی قرار دهیم.

وی درادامه افزود : در حال حاضر در سازمان اتوبوسرانی اگر چه کاستی های فراوانی داریم , اما سعی کرده ایم با همین امکانات کم اندکی از مشکلات مردم را کاهش دهیم و ان شالله اگر ناوگان نوسازی شود و چند دستگاه به ناوگان اضافه شود بی شک میتوانیم اقدامات موثرتری نیز داشته باشیم , دراین مدت کوتاه سعی کرده ایم حقوق کارکنان را بروز کنیم و حال نیز که به فصل تابستان رسیده ایم به جهت حال رفاه شهروندان سیستانی و بخصوص روستائیان بیشتر توان خود را دراین بخش گذاشته ایم.

سندگل در پایان گفت : درحال حاضر تنها 37 دستگاه اتوبوس فعال داریم که اتوبوس مورد نیاز شهر زابل تعداد 100 دستگاه می باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه