شهرگندمـــ : شب گذشته جلسه ای بین مسئولین شهر زابل و استاندار درمحل استانداری برگزار گردید. به گزارش شهرگندمـــ در این جلسه بر حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل , ناظری فرماندار , بزی رئیس و اعضای شورای شهر , نوری شهرداری نیز حضور داشتند. نگاه استاندار به سیستان مثبت است بنا براین گزارش حجت […]

شهرگندمـــ : شب گذشته جلسه ای بین مسئولین شهر زابل و استاندار درمحل استانداری برگزار گردید.

به گزارش شهرگندمـــ در این جلسه بر حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل , ناظری فرماندار , بزی رئیس و اعضای شورای شهر , نوری شهرداری نیز حضور داشتند.

DSCF8643

نگاه استاندار به سیستان مثبت است

بنا براین گزارش حجت الاسلام کیخا ضمن تشکر از نگاه خوب و مثبت استاندار به سیستان درگفتگو با شهرگندمــ گفت :  هدف و اصل این جلسات ایجاد تعامل بیشتر بین مسئولین شهر زابل و استاندار می باشد , که علاوه برتاکید براین مساله , مشکلات حوزه های مختلف سیستان و زابل به سمع و نظر وی رسید , مشکلاتی از قبیل مشکلات مرز نشینان, بیکاری و خواستار ایجاد بازارچه های مرزی و راه اندازی تجارت چمدانی که موجبات رونق اقتصادی در منطقه خواهد شد , همچنین از ایشان خواستیم نگاه ویژه ای نیز به بحث گردشگری درسیستان داشته باشند که رونق دراین بخش نیز میتواند ایجاد شور و نشاط بیشتری درجامعه نماید.

 

استاندار طرحها و نگاه بسیار خوبی به سیستان دارند , در سخنان ایشان هم از طرح های بلندمدت یاد شد و هم از طرح های کوتاه مدت , که این مساله خود نشان از نگاه  ویژه و مثبت به سیستان دارد , اما میطلبد که این طرح ها پیگیری و عملیاتی شود.

قول مساعد جهت تخصیص اعتبار به شهرداری زابل

همچنین بزی رئیس شورای شهر زابل نیز درگفتگو با شهرگندمـــ گفت : مشکلات حوزه شهری به اطلاع ایشان رسید و استاندار نیز قول داد که در بحث اعتبارات و تهیه قیر به شهرداری زابل مساعدت ویژه نماید , همچنین یکی از دیگر مسائلی که مطرح شد بحث پلاک991 زابل بود که دراین خصوص نیز فرمودند که کارگروه تشکیل شود تا این مساله نیز حل شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه