تاریخ : یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023

بررسی طرح صدور کارت هوشمند شهروندی در شهرستان زابل

 • کد خبر : 25982
 • ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۱۶
بررسی طرح صدور کارت هوشمند شهروندی در شهرستان زابل

گندمـ پرس : سیستان آنلاین: گسترش شهرها به همراه افزایش جمعیت و توسعه باعث افزایش حجم فعالیت شهروندان در حوزه های مختلف شهری شده است به نظر می رسد راه اندازی سامانه های هوشمند الکترونیکی می تواند گام موثری در جهت تامین رفاه عمومی به شهروندان باشد در شهر زابل هم با گسترش جمعیت ضرورت […]

گندمـ پرس : سیستان آنلاین: گسترش شهرها به همراه افزایش جمعیت و توسعه باعث افزایش حجم فعالیت شهروندان در حوزه های مختلف شهری شده است به نظر می رسد راه اندازی سامانه های هوشمند الکترونیکی می تواند گام موثری در جهت تامین رفاه عمومی به شهروندان باشد در شهر زابل هم با گسترش جمعیت ضرورت گسترش استفاده از ساختار شهر الکترونیک در میان شهروندان به چشم می خورد.

 

به گزارش سیستان آنلاین ٬ امروز پنج شنبه ۲۵ تیرماه جلسه ای با حضور اعضای بانک انصار ، گلزار سرگلزایی عضو شورای اسلامی شهر ٬ حمید رضا نوری شهردار ٬ سرپرست سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی و مدیریت اداره خدمات شهری در محل دفتر شهردار زابل برگزار شد.

 

در این جلسه باتوجه به تردد شهروندان با ناوگان مسافربری عمومی و مشکلات ترافیکی در سطح شهر موضوع اجرایی شدن بلیط الکترونیک و صدور کارت هوشمند شهروندی جهت استفاده در ناوگان مسافربری شهری و نصب دستگاه های پارکبان در خیابان های اصلی شهر زابل بحث و تبادل نظر شد.

 

حمید رضا نوری شهردار زابل این جلسه افزود: با توجه به برگزاری جلسات متعدد و مختلفی در خصوص کارت شهروندی با مسئولین بانک انصار ٬ راه اندازی سامانه هوشمند شهروندی به طور جدی در شهر زابل در حال پیگیری می باشد.

 

شهردار زابل در ادامه بیان کرد: با پیشرفته شدن ناوگان مسافربری شهری و الکترونیک بودن خدمات به شهروندان این طرح هرچه سریعتر در ناوگان مسافربری عمومی اجرای شود تا گامی به سوی شهر الکترونیک و جایگزین تبادل کرایه از سوی مسافرین این ناوگان صورت پذیرد.

 

گفتنی است با راه اندازی سامانه کارت شهروندی دیگر نیازی به حمل پول نقد نیست و به راحتی می‌توان کلیه خرید هایی اعم از هزینه مترو ، تاکسی ، اتوبوس ، نانوایی ، مطبوعات ، خرید مایحتاج روزانه را بدون نیاز به پول نقد پرداخت کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=25982

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. سلام این طرح در شهرهای کوچک و بزرگ در حال اجرا است اگر در شهر زابل راه اندازی گردد اقدامی خوبی است

 2. مگه میشه؟
  مگه داریم؟!

 3. چرا بانک انصار ؟! مثل کارت های مرزنشینی نشه ! لابد باید بعد در بانک انصار حساب باز کنیم ؟

 4. اینقدر به مردم هزینه های غیر موجه تحمیل نکنید ! اون هم میشه مثل کارت سوخت های بنزین ! فقط بلدند مردم را به بهانه های ……..

 5. ها ها ها!!!!کدوم ناو؟ناوگانم کجا بوده؟!زشته نکنید؟!جان هرکی دوس داری از ته دل به این کارا اعتقاد داری؟!!
  “گسترش شهرها به همراه افزایش جمعیت و توسعه باعث افزایش حجم فعالیت شهروندان در حوزه های مختلف شهری شده است به نظر می رسد راه اندازی سامانه های هوشمند الکترونیکی می تواند گام موثری در جهت تامین رفاه عمومی به شهروندان باشد در شهر زابل هم با گسترش جمعیت ضرورت گسترش استفاده از ساختار شهر الکترونیک در میان شهروندان به چشم می خورد.”
  کدوم گسترش جمعیت؟!!کدوم گسترش شهرها؟!!
  ای خدا ای خدا ای خدا
  شاغلام برو سینی چایی داغو ببر بریز روشون

 6. اگه ببینم دارین ادامه میدین دستور میدم شاغلام سماورو چپه کنه روتون!!!!!!!!!!!!!!