گندمــ پرس : یاد و خاطره تمامی شهدای جنگ تحمیلی , بخصوص 175 شهید غواص کشور که به مظلومانه ترین شکل ممکن شهید شدند و پس از سالها دوری به وطن بازگشتند گرامی باد.     غواصان برای نجات ما آمدندغواصان چه به موقع برای نجات ما آمدند ، آنان در روزهایی که تمامی دشمنان […]

گندمــ پرس : یاد و خاطره تمامی شهدای جنگ تحمیلی , بخصوص 175 شهید غواص کشور که به مظلومانه ترین شکل ممکن شهید شدند و پس از سالها دوری به وطن بازگشتند گرامی باد.

 

1722181

 

غواصان برای نجات ما آمدند
غواصان چه به موقع برای نجات ما آمدند ، آنان در روزهایی که تمامی دشمنان قسم خورده نظام (( در داخل منافقین ودرسطح خارجی، استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ ،آمریکای خونخوار و غلامان حلقه بگوش آنان ، حکام خود فروخته برخی از کشورهای عرب و وهابیون به ظاهرمسلمان)) ،همه باهم با پشتیبانیهای مالی و تدارکاتی و اطلاعاتی خود درخدمت جنایتکار تاریخ یعنی صدام بودند ، چه به موقع برای دفاع از نظام اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه ، و برای عزت و سربلندی ایران عزیز رفتند و با ارزش ترین دارائی شان که جانشان بود را با تمام اخلاص و در کمال صداقت ، ایمان و شجاعت ، و بدون هیچ ادعا و سهم خواهی تقدیم نمودند.

 

17511

 

و اما امروز ، غواصان برای نجات ما آمدند تا ما را در دریای غفلت ها، غریق نجات باشند و در مقابل امیال شیطانی و نفسانی ، بیدارمان کنند .
غواصان باز هم ایفای نقش نمودند تا به فرموده رهبر معظم انقلاب ، با حضور خود این فروغ خاموش نشدنی را مدد رسانند ، آمدند تا با دستهای بسته و پیکرهای ستمدیده خود بار دیگر ، غریق نجات ما شوند و بار دیگر فضای زندگی ما را معطر و جان زندگان را سیراب نمایند .
آمدند تا از مقابل مجلس شورای اسلامی که به فرموده حضرت امام (ره) در راس همه امور است ، در اقیانوس غفلت ها ، با غواصی خود ، ما را معبری ایمن بگشایند ، و در راه سعادت بنشانند .
آمدند تا بگویند : ای مجلسیان ، ای دولت مردان و ای مسئولین ،آگاه و هوشیار باشید، این فرصتهای خدمتگزاری به ملت را غنیمت شمرده و بدور از بازیهای سیاسی و سیاسی کاری ، و بدور از زرق و برقهای دنیا ، مسئولیت و ثروتها ، اگر می خواهید چون سالار شهیدان امام حسین (ع) پس از هزاران سال بر قلبهای امت جای داشته باشید ، باید با همدلی و همزبانی ، صادقانه وبرای رضای خدا در خدمت ملت قهرمان وشهید پرور ایران اسلامی باشید .
آمدند تا بگویند : (( برخی از شما را چه شده که در دریای ثروت و مال اندوزی و بعضآ اختلاس گرفتار شده اید؟!))

IMG_1433763212051

 

آمدند تا بگویند : مراقب باشید این مردم به شما اعتماد کرده و امور خود را سپرده اند یعنی ایمان و جان ، مال و ناموس خود را به شما سپرده اند ، مراقب باشید ، غرق نشوید ! .

آمدند تا به زنان ما بگویند که : شما ادامه دهنده راه ما و مادران ما (( شهدا)) هستید ، چه شده که امروز ، مدال شجاعت ، افتخار و زینت عده ای ، بی حجابی و فرهنگ برهنگی گشته است .
آمدند تا بگویند: ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است ، ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است .
آمدند تا بگویند : ای کاندیداهای نمایندگی ، برای بدست آوردن صندلی بهارستان ، بهارستان آخرت خود را خراب نکنید و عزت دنیای خود را نزد معبود و امت اسلامی ایران از دست ندهید . و در دریای بد اخلاقی ، تهمت و افتراء ، برای بدر کردن رقبا ، غرق نشوید .
آمدند تا بگویند : دستگاه قضائی ما مراقب باش ، تا به عدالت رسیدگی شود ، که اگر با فساد و رشوه و… ، مبارزه عملی وجدی ( نه شعاری) نگردد و عدالت سقوط کند ، جامعه غرق خواهد گردید .

ghavas2

 

غواصان شهید به موقع آمدند تا با استخوانهای متلاشی خود باز ما را به تآمل و تفکر وا دارند و غریق نجات ما باشند ونگذارند تا ما در دریای ثروت ، قدرت و شهوت ، خود را گم کنیم و همه خونهای پاک و رنجهای امت اسلامی و ایثارگران را فراموش کنیم .
در یک کلام : غواصان غرق نشدند ، بلکه این ما هستیم که غرق شده ایم وآنها آمدند تا ما را نجات دهند
شادی روح مطهر تمامی شهدای ایران زمین صلوات

دلنوشته: امیرحمزه پیروزرام

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه