گندمــ پرس : دکترسیدباقرحسینی نماینده مردم سیستان گفت: کار گروه کشاورزی و امور آب استان مسیر رودی آب را تغییر دادند و در حال حاضر آب به سمت اراضی کشاورزان هدایت شده است. به گزارش  گندمــ پرس به نقل از وبسایت رسمی دکتر حسینی , پس از پیگیری نماینده مردم سیستان در خصوص مشکل نحوه […]

گندمــ پرس : دکترسیدباقرحسینی نماینده مردم سیستان گفت: کار گروه کشاورزی و امور آب استان مسیر رودی آب را تغییر دادند و در حال حاضر آب به سمت اراضی کشاورزان هدایت شده است.

به گزارش  گندمــ پرس به نقل از وبسایت رسمی دکتر حسینی , پس از پیگیری نماینده مردم سیستان در خصوص مشکل نحوه و تقسیم آب به اراضی کشاورزان ،این مسئله از همان روز گذشته در دستور کار مسئولان امور آب استانی و شهرستانی قرار گرفته و اقدامات اساسی برای رفع این مشکل را آغاز نمودند.

صبح جمعه هشتم خرداد سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان از رفع مشکل نحوه و تقسیم آب به اراضی کشاورزان سیستانی خبر داد و افزود: کار گروه کشاورزی و امور آب استان مسیر رودی آب را تغییر دادند و در حال حاضر آب به سمت اراضی کشاورزان هدایت شده است.

حسینی بیان کرد: مسیر حرکت آب در روزهای گذشته به سمت رخشتک بوده که با پیگیریهای انجام شده از دیروز این مسیر مسدود و اکنون آب به سمت مسیر های اصلی و اراضی کشاورزان سیستانی در جریان می باشد.

وی با اشاره به اینکه مسیر رخشتک مهمترین ورودی آب است ؛گفت: هدر رفت آب به این مسیر تنها به ضرر کشاورزان و به دنبال آن خشک شدن باغات و محصولات کشاورزی آنها را در پی داشت که این مشکل حل و در حال حاضر مسیر آب تغییر کرده است تا کشاورزان با خیالی آسوده در ماههای آخر آبیاری با مشکل کم آبی مواجه نشوند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه