تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

با دستاوردهای موجود و همراهی سایر دستگاهها در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم

  • کد خبر : 23317
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷

گندم پرس :پایگاه خبری اوشیدا : جواد اکبری زاده در گفتگو با اوشیدا ضمن تبریک هفته سلامت گفت:هفته سلامت یکم تا هفتم اردیبهشت ماه امسال با عنوان «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی برای ارتقای عادلانه سلامت» و شعار «ایمنی غذا، از مزرعه تا سفره» برگزار می شود. وی با بیان اهمیت سلامت و رعایت […]

گندم پرس :پایگاه خبری اوشیدا : جواد اکبری زاده در گفتگو با اوشیدا ضمن تبریک هفته سلامت گفت:هفته سلامت یکم تا هفتم اردیبهشت ماه امسال با عنوان «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی برای ارتقای عادلانه سلامت» و شعار «ایمنی غذا، از مزرعه تا سفره» برگزار می شود.

وی با بیان اهمیت سلامت و رعایت اصولی که سبب ایجاد داشتن سلامت جسم می شود اظهار داشت:هفته سلامت فرصت مناسبی است تا با برگزاری برنامه های مختلف در سطح منطقه اهمیت و جایگاه بسیار مهم سلامت را همراه با مردم اجرایی کرد.
اکبری زاده افزود:سعی برآن است که بتوان با دستاوردهای  موجود برای پاسخگویی منطقی و شایسته به مردم، بازتوانی مضاعف و درقالب برنامه منسجم و کلان همراه با سایر دستگاهها ی مسئول در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.

معاونت بهداشت و درمان علوم پزشکی زابل اظهار داشت:هفته سلامت ۹۴ از یکم لغایت هفتم اردیبهشت با شعار«ایمنی غذا؛ از مزرعه تا سفره» نامگذاری شده است.

وی گفت: در این هفته برنامه های مختلفی در راستای سلامت و بهداشت بر اساس نامگذاری  جدول روزانه این هفته برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23317
  • دیدگاه‌ها برای با دستاوردهای موجود و همراهی سایر دستگاهها در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.