گندم پرس: ساعاتی قبل در محل پل هوایی روبه روی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان زابل فردی قصد خودکشی داشت که با دخالت نیروی انتظامی و پرسنل آتش نشانی ناکام ماند. به گزارش گندم پرس در این حادثه دختری حدود ۲۴ساله که تلاش داشت به زندگی خود پایان ببخشد درست در زمانی که قصد به پایین […]

گندم پرس: ساعاتی قبل در محل پل هوایی روبه روی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان زابل فردی قصد خودکشی داشت که با دخالت نیروی انتظامی و پرسنل آتش نشانی ناکام ماند.

به گزارش گندم پرس در این حادثه دختری حدود ۲۴ساله که تلاش داشت به زندگی خود پایان ببخشد درست در زمانی که قصد به پایین انداختن خود را داشت با شهامت و جوانمردی یکی از پرسنل خدوم آتش نشانی شهرستان گرفته شد و نتوانست هدف خود را به سرانجام برساند.

آتش نشان عباس خمر یکی از پرسنل آتش نشانی شهرستان زابل می باشد که توانست درست در زمانی که دختر قصد داشت خود را به پایین بیاندازد با استفاده از تجارب خود و با گرفتن وی نگذارد این دختر به هدف خود که همان خودکشی می باشد دست یابد.

جا دارد در پایان از پرسنل نیروی انتظامی و پرسنل خدوم آتش نشانی شهرستان، بخصوص عباس خمر آتش نشان مرکز آتش نشانی شهرستان زابل تشکر و قدر دانی نمود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه