تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

با حکم سرپرست دانشگاه زابل؛مسئول جذب و پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه زابل منصوب شد

  • کد خبر : 30686
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲
با حکم سرپرست دانشگاه زابل؛مسئول جذب و پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه زابل منصوب شد

گــنــدمــ پــرس: دکتر موسی بهلولی سرپرست دانشگاه زابل طی حکمی دکتر علی افشاری مقدم را به عنوان مسئول جذب و پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه زابل منصوب نمود. این انتصاب با هدف اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری، رویکرد دولت تدبیر و امید، ارتقاء شاخصه های دیپلماسی علمی، نشر و توسعه فرهنگ غنی ایران اسلامی، حمایت […]

گــنــدمــ پــرس: دکتر موسی بهلولی سرپرست دانشگاه زابل طی حکمی دکتر علی افشاری مقدم را به عنوان مسئول جذب و پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه زابل منصوب نمود.

این انتصاب با هدف اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری، رویکرد دولت تدبیر و امید، ارتقاء شاخصه های دیپلماسی علمی، نشر و توسعه فرهنگ غنی ایران اسلامی، حمایت از جوانان مستعد کشورهای اسلامی، تربیت نیروهای متخصص برای خودکفایی علمی و همچنین معرفی دانشگاه به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی کشور در مجامع بین المللی همراه با فراهم نمودن بستر مناسب برای معرفی دستاوردها انجام شده است.

در حکم دکتر بهلولی خطاب به دکتر افشاری مقدم آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، توانمندی علمی و تجارب اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مسئول جذب و پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه زابل منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با استعانت از خداوند متعال، با برنامه‌ریزی جامع و علمی ضمن ایجاد تمرکز و هم‌افزایی در کلیه حوزه‌های ذی‌ربط در داخل دانشگاه، رویکرد و اهتمام ویژه‌ای در استفاده مناسب از فرایندهای تسهیل‌کننده در مجموعه قوانین وزارتی و استانی داشته باشید.»

گفتنی است دکتر علی افشاری مقدم عضو هیأت علمی دانشگاه، پیش از این در سمت های مدیریت روابط عمومی دانشگاه و مدیریت کلینیک دانشکده دامپزشکی دانشگاه خدمت نموده است.

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30686

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. خارجی یعنی کجایی؟؟؟ آهان کشور دوست و همسایه افغانستان. والا ما که ایرانی بودیم عمرمون رو تو این دانشگاه تلف کردیم

  2. خب نریمان جان همین دیگه… ما ایرانیا که فهمیدیم جریان چیه دور دانشگاه رو خط کشیدیم باید از کشور دوست و برادر دانشجو بگیرن که دانشگاه خالی نمونه؟ تازه کشور دوست و برادر نیاز به مهندس عمران هم داره به منظور سدسازی چرا بهشون کمک نکنیم؟ بذار همه بیان تو این گل و بلبل خوش بگذرونن منو تو هم که …مون