گندمــ پرس : بر اثر طوفان چند روز گذشته که سرعت آن به 115 کیلومتر بر ساعت میرسید ، مسیر ارتباطی بیش از 25 روستا که در شرف مسدود شدن بود باز گشایی گردید.   به گزارش گندمــ پرس به نقل از شفیعی رئیس اداره راه و شهرسازی زهک , مسیر ارتباطی زهک – میرزاخون […]

گندمــ پرس : بر اثر طوفان چند روز گذشته که سرعت آن به 115 کیلومتر بر ساعت میرسید ، مسیر ارتباطی بیش از 25 روستا که در شرف مسدود شدن بود باز گشایی گردید.

IMG_0503

 

به گزارش گندمــ پرس به نقل از شفیعی رئیس اداره راه و شهرسازی زهک , مسیر ارتباطی زهک – میرزاخون – امیرنظام – کهک که یکی از مسیرهای پرتردد روستایی شهرستان زهک می باشد و همواره مورد هجوم ماسه های روان است بر اثر طوفان چند روز اخیر در حال مسدود شدن بود که با هوشیاری و تلاش شبانه روزی کارکنان و ماشین آلات اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک کاملا  باز و تردد و ارتباط امن روستاییان این منطقه برقرار گردید.

IMG_1711

 

 جا دارد از زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک و دیگر زحمتکشانی که در ایام شدت طوفان و ریزگرد بصورت شبانه روزی در مناطق مختلف سیستان مشغول  خدمت رسانی به مردم شریف سیستان هستند تقدیر و تشکر کنیم.(رادیو سیستان)

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه