گندم پرس:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل،ظهر امروز هوشنگ ناظری از طرح آبرسانی با لوله به اراضی کشاورزی دشت سیستان بازدید بعمل آورد.   در این بازدید که حدود ۵ ساعت به طول انجامید،معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل  در معیت زورقی نماینده و معاون اجرایی و پیری مدیر پشتیبانی بازرگانی و […]

گندم پرس:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل،ظهر امروز هوشنگ ناظری از طرح آبرسانی با لوله به اراضی کشاورزی دشت سیستان بازدید بعمل آورد.

 

IMG_2823

در این بازدید که حدود ۵ ساعت به طول انجامید،معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل  در معیت زورقی نماینده و معاون اجرایی و پیری مدیر پشتیبانی بازرگانی و اداری پروژه آبرسانی به اراضی کشاورزی دشت سیستان از طرح پایلوت شهرستان هیرمند ، نواحی عمرانی ، مخازن و ایستگاههای پمپاژ آن در سطح منطقه سیستان بازدید بعمل آوردند و از نزدیک درجریان روند اجرایی طرح قرار گرفتند.

IMG_2789

 

ناظری در جمع کارکنان و مهندسین کارگاه یکی از خطوط اصلی طرح آبرسانی به اراضی دشت سیستان در شهرستان زهک ، ضمن یاد آوری خشکسالی سیستان و آثار منفی آن بر منطقه و زندگی مردم ، از پیمانکاران این پروژه عظیم درخواست نمود تا با اتکال به خداوند سبحان و همت مضاعف هر چه سریعتر این طرح را به سرانجام برسانند و در خوشحالی و شادمانی مردم سیستان بیش از پیش سهیم باشند.

 

IMG_2796

فرماندار ویژه زابل طرح آبیاری مزارع دشت سیستان را برگ زرین دیگری برای نظام و دولت تدبیر و امید دانست و از زحمات و تلاشهای چشم گیر مهندس علی اوسط هاشمی استاندار استان سیستان و بلوچستان که نقش بسزایی در تحقق این طرح داشتند تقدیر و تشکر نمود.

پیری مدیر پشتیبانی بازرگانی و اداری طرح آبرسانی به اراضی کشاورزی دشت سیستان نیز اظهار داشت :درحال حاضر ۹ پیمانکار در منطقه سیستان مستقر شده اند و در حال تجهیز کارگاه های خویش هستند.

وی بیان داشت : عملیات لوله گذاری به وسیله لوله های تولید شده در سیستان از فردا آغاز خواهد شد و تمام سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم ، در دهه مبارک فجر به صورت همزمان عملیات اجرایی ۷ ناحیه از ۱۶ ناحیه در کل دشت سیستان را آغاز کنیم.

مدیر پشتیبانی، بازرگانی و اداری طرح آبرسانی به اراضی کشاورزی دشت سیستان از روند اجرایی طرح اظهار رضایت نمود و بیان داشت ،امید داریم ، بتوانیم  در موعد مقرر این طرح را عملیاتی و به سرانجام برسانیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه