گندمـــ پرس : علـی ربیعی وزیر تعاون، کـار و رفاه اجتماعی به همراه مهرداد جهاندیده مـدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بدون اعلام قبلی و به‌صورت سرزده در بازار شهرستان زابل میان مردم حضور یافت و به گفتگوی بی‌واسطه با کسبه و مردم این خطه پرداخت .     به گزارش گندمــــ پرس به […]

گندمـــ پرس : علـی ربیعی وزیر تعاون، کـار و رفاه اجتماعی به همراه مهرداد جهاندیده مـدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بدون اعلام قبلی و به‌صورت سرزده در بازار شهرستان زابل میان مردم حضور یافت و به گفتگوی بی‌واسطه با کسبه و مردم این خطه پرداخت .

 

وزیر-تعاون-در-زابل-14

 

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار ربیعی از نزدیک در جریان مشکلات معیشتی مردم و کسبه قرار گرفت و دستورات لازم را جهت پیگیری، کاهش و رفع مشکلات  مردم در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر نمود.
 
وزیر-تعاون-در-زابل2
 
 
وی با تأکید بر اینکه در هر استان رشته فعالیت‌هایی که بیشترین ظرفیت اشتغال‌زایی و تأثیر را در توسعه منطقه دارند، شناسایی‌شده، افزود: حمایت‌های لازم به شکل هدفمند از آنان انجام خواهد شد و همچنین آموزش نیروی انسانی، بازاریابی و راه‌اندازی بازارچه‌ها از اهمیت به سزایی برخوردار است و با توجه به مصوبه اخیر هیئت دولت در خصوص راه‌اندازی بازارچه‌ها لازم است با هماهنگی استاندار راه‌اندازی این بازارچه‌ها پیگیری شود.
 
 
 
 
وزیر تعاون، کار و  رفاه اجتماعی در ادامه گفت: در حال حاضر یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش مشکل بیکاری توجه به توسعه و حمایت از مشاغل خُرد و کوچک است.
 
IMG-20150921-WA0015
 
 
در این دیدار برخی از کسبه و مردم با خوشحالی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود پرداخته و خواستار توجه بیشتر و رسیدگی مسئولان به مشکلات معیشتی خود شدند.
 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه