شهرگندمـــ : صبح امروز شیخ رضا لکزایی مشاور فرمانداری ویزه زابل , بهمراه اصغر قورزهی رئیس جمعیت هلال احمر زابل ,  مهندس عالی سرپرست ادارات راه و شهرسازی زهک و زابل , بازدیدی از کمربندی شهر زابل ( ایت الله سیستانی) داشتند. در این بازدید لکزایی با اشاره به مشکلاتی که عدم پایان کار این […]

شهرگندمـــ : صبح امروز شیخ رضا لکزایی مشاور فرمانداری ویزه زابل , بهمراه اصغر قورزهی رئیس جمعیت هلال احمر زابل ,  مهندس عالی سرپرست ادارات راه و شهرسازی زهک و زابل , بازدیدی از کمربندی شهر زابل ( ایت الله سیستانی) داشتند.

IMG-20141211-WA00011

در این بازدید لکزایی با اشاره به مشکلاتی که عدم پایان کار این کمربندی برای مردم بوجود آورده است خواستار حل مشکلات و افتتاح رسمی آن شدند .

مهندس عالی نیز علت اصلی عدم تکمیل این پروزه را کمبود بودجه اعلام و گفت : برای تکمیل این پروژه و ساخت تقاطع های غیر هم سطح بودجه ای ده میلیاردی نیاز میباشد.

 عالی یکی از دیگر مشکلات برسر راه تکمیل این پروژه را بدهکاری دولت به مردم پس از تملیک زمینهای زراعی آنها اعلام کرد.

IMG-20141211-WA0002

اصغر قورزهی رئیس جمعیت هلال احمر زابل نیز اعلام آمادگی کرد در صورت راه اندازی این کمربندی در بحث امداد جاده ای همکاری لازم از سوی جمعیت هلال احمر زابل صورت گیرد.

لکزایی در حاشیه این بازدید درگفتگو با شهرگندمــ گفت : از همین امروز بنده پیگیر این مساله خواهم بود و سعی خواهیم نمود موانع بر سر راه این پروزه برطرف شود تا مردم بتوانند از آن استفاده ببرند.

 

 

گـــزارش : سـید کـاظم طـباطـبایی

تـصــــویــــر: ابـوذر نـــکــویـــــی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه